adsense ikinci itiraz etkilenen url çıkmıyor - R10.net
 • 16-02-2015, 10:27:04
  #1
  Arkadaşlar şöyle bir e-mail aldım ikinci bir itiraz göndermem için tıkladığım url de karşıma çıkan formda mailde yazılı sitem select de çıkmıyor bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı nasıl ikinci kez itiraz formu göndereceğim?

  resim = http://prntscr.com/65qbdh

  resimde itiraz edeceğim url o select de çıkmıyor ama gelen mailde ikinci bir itiraz gönderin diyor .... ne yapmam lazım?

  Sayın Kullanıcımız,

  İtiraz isteğinizi aldık. Ancak, formda gönderilen URL'nin, AdSense reklam kodu içermeyen bir sayfaya yönlendirdiğini fark ettik. İtirazınızı değerlendirebilmemiz için, ****.com sitenize reklam sunumu geçici olarak devre dışı bırakılmış olsa bile reklam kodu içeren bir sayfanın URL'sini belirtmeniz gerekmektedir.

  AdSense reklam kodunu tekrar ekledikten sonra, Yardım Merkezimizi ziyaret ederek ikinci bir itiraz gönderin. İtirazı gönderirken, reklam kodunu içeren sayfanın URL'sini "Etkilenen Site URL'si" alanına girin.

  Alternatif olarak, uyumlu olmayan sayfadan reklam kodunun tamamını kalıcı olarak kaldırdıysanız, lütfen itiraz formunda sitenizde reklam kodu içeren uyumlu bir sayfayı örnek olarak sunun. Son olarak, AdSense reklam kodunu sitenizin tamamından sildiyseniz ve gelecekte sitenizde AdSense'i artık kullanmak istemiyorsanız, itiraz göndermenize gerek yoktur.

  Yardım merkezimizde, AdSense program politikaları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi