Google AdSense™

Maili Gördüm Tamam Dedim :D Banladılar Yine Ama emindim kendimden hile yapmıyordum :)
Bağlantı Birimleriyle AdSense Kazançlarınızı Artırın

Değerli AdSense Yayıncısı,

Şu anda sayfalarınızda bağlantı birimlerini görüntülemediğinizi fark ettik. Bağlantı birimleriyle ve bu esnek reklam biçimini sitenizde kullanarak nasıl daha fazla para kazanabileceğinizle ilgili daha fazla bilgi edinmenizi sağlamak üzere size bir e-posta göndermeyi düşündük.

Bağlantı birimleri nedir?
Bir bağlantı birimi, sayfanızın içeriğiyle alakalı konuların listesini görüntüleyen bir reklam birimi türüdür. Bir kullanıcı bir konuyu tıkladığında, o konuyu özellikle hedefleyen reklamların bulunduğu bir sayfaya götürülür. Sayfalarınızda görüntüleyebileceğiniz üç standart reklam birimine ek olarak, her bir sayfaya bir bağlantı birimi de ekleyebilirsiniz. Kullanılabilir bağlantı birimi büyüklüklerini görüntülemek için Reklam Biçimleri sayfasını ziyaret edin.

Bağlantı birimleri sitem için neden iyi?
Daha fazla kazanmanıza yardımcı olurlar. Bağlantı birimleri, kullanıcılarınıza onların ilgi alanlarını yakından hedefleyen çok çeşitli reklamlar sunarak, AdSense reklam envanterinizi ve gelir potansiyelinizi genişletirler. Daha fazla konu, kullanıcı ilgisi ve tıklamaları için daha fazla fırsat anlamına gelir. Kullanıcılar bağlantı birimi konularını doğrudan tıkladıklarından, sunulan reklamlarla ilgilenmeleri olasılığı daha yüksek olur.

Çok çeşitli yerlere uyarlar. Benzersiz görünümleri nedeniyle, bağlantı birimlerini standart reklamların doğru çalışmayabileceği sayfalara yerleştirebilirsiniz. Bağlantı birimleri, sitenizdeki bir gezinme menüsünün veya makalenin hemen üstü gibi noktalara, kategori düzeyi sayfalara veya kullanıcıların belirli bilgileri arıyor olabilecekleri daha fazla odaklanmış içeriğin yer aldığı sayfalara yerleştirilebilecek kadar esnektirler.

Sitenizle katışırlar. Standart reklam birimleri gibi, sitenizle daha fazla katışmalarına yardımcı olmak için bağlantı birimlerinizin renklerini özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, performanslarını izlemek ve karşılaştırmak için kanallar kullanabilirsiniz.

Sayfalarıma bağlantı birimlerini nasıl ekleyebilirim?
Bir bağlantı birimini eklemek, standart AdSense kodunu sayfalarınıza eklemek kadar kolaydır. www.google.com/adsense adresinde AdSense hesabınıza giriş yapın, AdSense Kurulumu sekmesini tıklayın, ürün olarak İçerik İçin AdSense'i seçin ve "bağlantı birimi" seçeneğini seçin. Orada, bağlantı biriminizi özelleştirebilir ve web sayfalarınızın kaynağına yapıştırılacak reklam kodunu oluşturabilirsiniz. Adım adım talimatlar Yardım Merkezimizde de bulunabilir.

Bağlantı birimlerini sayfalarımda nereye yerleştirmeliyim?
Size, bağlantı birimlerini sayfalarınızda nereye yerleştirebileceğiniz konusunda size esneklik sağlayan, çeşitli yatay ve düşey bağlantı birimleri sunuyoruz. Bağlantı birimlerini sayfalarınızda nereye yerleştirebileceğinizle ilgili fikirler üretmenize yardımcı olması için örnek yerleşimler sayfamızı görüntüleyin. Ayrıca, diğer yayıncıların AdSense kazançlarını bağlantılarla nasıl artırdıklarını öğrenmek için Askthebuilder.com, GPSWorld.com ve PCFreunde adreslerindeki örnek çalışmalarımızı da kontrol edebilirsiniz. (Not: örnek çalışmalar şu anda yalnızca İngilizce olarak mevcuttur).

Sorularınızın daha fazlasına ilişkin cevaplar ve bağlantı birimleriyle ilgili genel bilgi için Yardım Merkezimizi ziyaret edin. Sitenize ne kadar iyi bir katkı sağlayabileceklerini kendi gözlerinizle görmeniz için bağlantı birimlerini sayfalarınıza eklemenizi tavsiye ederiz.


Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi


--------------------------------------------------------------------------------

Geribildirim: Geribildirimlerinizi her zaman bekliyoruz. AdSense'te ve düzenli olarak gönderdiğimiz bu haber bültenlerinde neleri görmek istediğinizi lütfen burada bize söyleyin.

Abonelik İptali: Bu postayla ilgili aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, hesabınıza giriş yapın ve Hesabım sekmesini tıklayın. 'Dil ve Kişi Tercihleri' bölümünde, 'Düzenle' bağlantısını tıklayın, sonra ' Ayrıca, periyodik haber bültenleri, ipuçları, pratik bilgiler ve Google'ın AdSense'i geliştirmesine yardımcı olacak anketler istiyorum'un yanındaki onay kutusundan onay işaretini kaldırın. 'Değişiklikleri Kaydet'i tıklayın.