Merhaba arkadaşlar moda sitem için adsenseye bir çok kez başvuru yaptım fakat hep google politikalarına aykırı diyor.Ve adsenseden şu maili alıyorum.Bunun Nedeni Nedir ?

Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Aşağıda listelenen nedenlerden biri veya program politikalarımızda (https://support.google.com/adsense/b...?topic=1271507) belirtilen başka bir nedenden dolayı AdSense başvurunuzu şu anda onaylayamıyoruz. Aşağıda verilen bilgileri inceleyip sitenizde gereken değişiklikleri yapmanızı öneririz.

1. Sitenizin sağladığı kullanıcı deneyimini iyileştirmeniz gerekiyor
Kullanıcılara ve reklamverenlere iyi bir deneyim sunmak için, AdSense programına katılan yayıncıların Web Yöneticisi Kalite Yönergelerine (http://www.google.com/support/webmas...y?answer=35769) uyması gerekir. Bu yönergeler, kullanıcılarınıza olumlu bir deneyim sunmanıza yardımcı olacak birçok ipucu sunar.

Ayrıca, kullanıcı deneyimine ilişkin beş ilkeyi ele alan bu AdSense blog gönderisinde daha fazla yararlı bilgi bulabilirsiniz: http://adsense.blogspot.com/2012/10/...rinciples.html. Bu ilkeleri uygulamak, sitenizdeki kullanıcılara mükemmel bir deneyim sunmanıza yardımcı olacaktır.


2. Siteniz, politikamıza uygun olmayan bir sohbet sitesi
Yayıncıların çeşitli reklam yerleşimlerini ve reklam biçimlerini denemeleri önerilmektedir. Ancak, program politikalarımızda (http://support.google.com/adsense/bi...r&answer=48182) belirtildiği gibi, AdSense yayıncıları, sohbet programlarına reklam kodu, arama kutuları veya arama sonuçları yerleştiremez. Bu, anlık mesajlaşmayı (IM), sohbet sitelerini ve dinamik içerik barındıran diğer sayfaları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

3. Google ürün politikalarının ihlaline teşvik eden tüm içeriği kaldırmanız gerekiyor
Yayıncılar, Google ürün politikalarından herhangi birini atlatmaya (ör. kullanıcıların YouTube videolarını indirmesine olanak sağlamak) yönelik araçlar sunamaz veya Google AdSense politikalarını ihlal etmeye teşvik edemez. Ayrıca yayıncılar, açık iznimiz olmadan logo ve ekran görüntüleri gibi Google marka özelliklerini veya diğer ayırt edici özellikleri kullanamaz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım Merkezimizi (http://support.google.com/adsense/bi...r=1348688&rd=1) ziyaret edin.

4. Siteniz dönem ödevlerinin satışı ve dağıtımı ile ilgili
Yayıncılarımızın sitelerinin yararlı ve bilgilendirici içerikle dolu olmasından mutluluk duyarız. Ancak, program politikalarımızda ( https://www.google.com/adsense/suppo...&answer=105953 ) belirtildiği gibi, dönem ödevlerinin veya yasal olmayan, yasa dışı etkinlikleri tanıtan ya da başkalarının yasal haklarını ihlal eden içeriğin satışına veya dağıtımına izin verilmez.