Alıcı İsmi Değiştirilirmi ? - R10.net
 • 19-09-2013, 23:00:10
  #1
  Merhaba arkadaşlar benim google adsense hesabımın şifresini unuttum , 2.hesabı açamıyorum bende internet cafeden başvuruyorum ama aynı hesabı sürekli buluyor . Şimdi başka birinin alıcı ismiyle başvursam kabul olduğunda , alıcı ismini değiştirebilirmiyim ? Başına gelen arkadaşlar konuya yorum atarsa sevinirim .
 • 19-09-2013, 23:06:47
  #2
  Google genelde IP'yi başvurularda pek önemsemiyor. Hatta aynı IP'den birden fazla başvuru bile yapabilirsiniz.(Kaldı ki ben ve arkadaşımın ayrı adsenseleri var ve aynı IP'den giriyoruz.) Bu yüzden siz yine evinizde başvuru yapın. Ancak aynı olmaması gereken şu özellikler var. Telefon numarasını aynı, ev adresini aynı ve aynı isimle girerseniz sizin hesabınız olduğunu tespit eder. Başvurunuz kabul edilmez. Bu bilgileri farklı girmeyi deneyin.

  Arkadaşınızın adına da adsense alabilirsiniz, isim de değiştirebilirsiniz. Ancak bu durum bazen kötü şekilde son bulabiliyor. Alıcı ismi değiştirmek dikkatleri üzerinize çekebilir. Eski bilgilerinizle aynı bilgileri yeni hesaba girecek olursanız bu sefer banlanırsınız.
  Güncel Blog