3 Adsense 1 Diğer Reklam(Sol Kayan Olacak) Serbest Mi? - R10.net
 • 28-05-2013, 22:34:21
  #1
  Merhabalar.. Benim bir sorum olacak.. Ben blogger kullanıcısıyım. Blogger sitem var.

  Sitemin sidebar, alt footer ve üst header(başlığın yanı) olmak üzere bu 3 alana Google Adsense reklamı yerleştirmek istiyorum. Bunda herhangi bir sakınca yok. Onu biliyorum.

  Peki...

  Bu reklamlarla beraber sitemin sol kısmına uzunlamasına, bir tane sol kayan, "Reklamstore" reklamı eklesem, (kapat butonu da mevcut olacak) bu reklam, Adsense açısından bir sorun teşkil eder mi?

  Not :
  *Reklamstore ve Adsense reklamlarının beraber kullanımı ile ilgili bir sorun olmuyormuş. Onu Google'dan araştırdım ben zaten. Ben sadece, ek olarak, bu reklamstore reklamını sol kayan olarak uzunlamasına eklemek istiyorum.

  Acaba bu durum, Google'ın kendi reklamlarından daha çok göze battığı için, reklamstore reklamının sitede daha baskın görüneceği için, Google Adsense açısından bir sorun oluşturur mu?

  Diğer reklamların sol kayan olarak yayınlanması konusunda Yardım Merkezinde herhangi bir açıklama yapılmamış diye buradan sorayım dedim.
  blogkafem.net
 • 28-05-2013, 22:42:53
  #2
  Google reklamlarının diğer reklam türleri ile ayırt edilmesini istiyor. Bu çok ucu acık bir madde, ne olacağını bilemem ama buna dikkat edin derim.
 • 28-05-2013, 22:56:08
  #3
  DarkeviL adlı üyeden alıntı
  Google reklamlarının diğer reklam türleri ile ayırt edilmesini istiyor. Bu çok ucu acık bir madde, ne olacağını bilemem ama buna dikkat edin derim.
  Konu ile ilgili yorumunuz için teşekkür ederim. Öyle bir madde olduğu hakkında bilgim var. Daha önce Reklamstore reklamlarıyla Adsense kullandım. Herhangi bir sorun olmuyor. Ama bu sefer, reklamstore reklamını sol kayan olarak eklemek istiyorum. Bu şekilde eklediğim takdirde, Reklamstore reklamı daha çok göze batacaktır. Sitede, Reklamstore reklamının, Adsense reklamlarından, daha baskın görüneceği için, Google Adsense açısından bir sorun oluşturur mu acaba diye merak ediyorum sadece.
  blogkafem.net