• 23-06-2006, 13:09:17
  #1
  Bana gelen mail aşağıdaki gibi.benim daha önce durdurulmuştu adsense hesabım.


  Bildiğiniz gibi, Google geçersiz tıklama ve gösterim etkinliği örneklerini çok ciddi olarak ele almaktadır. Hesabınızı devre dışı bırakarak sayfanızda geçersiz tıklama oluşmasının devam etmemesi için gereken tedbiri aldığımızı düşünüyoruz. İzleme sistemimizin tescilli olması nedeniyle, bu tıklamalar hakkında herhangi bir ayrıntı açıklayamayız.

  Hesaplarını geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle durdurmuş olduğumuz yayıncılar gelecekte Google AdSense'e katılamayacaklardır. Fakat, reklamlarınıza yapılan geçersiz tıklamaların sizin, veya sizin için çalışan kişilerin etkinliğini veya ihmali üzerine yapılmadığına güveniyorsanız, hesabınızın kapatılmasını temyiz edebilirsiniz.

  Google herhangi bir, temyiz üzerine olan etkinliğinin alma kararı hakkını gizli tutmaktadır.

  Hesabınızın kapatılmasını temyiz etmek isterseniz, lütfen aşağıdaki bilgileri sağlayarak adsense-adclicks-appeal@google.com e-posta adresine yazarak bizimle irtibata girin. Lütfen yeni bir e-postası yazın, ve bu mesaja cevap göndermeyin. Tüm bilgileri sağlamayan temyizleri maalesef değerlendiremiyoruz:

  - İsminiz

  - Şirketinizin ismi (uygulanabilirse)

  - Yayıncı ID numaranız(sayfanızdaki AdSense kodunda, pub-################ formatında bulunur)

  - Web sitenizin URL'si

  - Hesabınızın durdurulduğu tarih

  - Web sitenizin ziyaretcileri

  - Web site metninizin kaynağı

  - Metin güncelleştirmesinin sıklığı

  - Web site trafiğinizin ana kaynakları

  - Sitenin yönetimi ile ilgili kişilerin sayısı

  - Tespit ettiğimiz geçersiz tıklama etkinliğini aydınlatabileceğine inandığınız herhangi bilgi

  Google temyizinizi değerlendirmeye karar verirse, sizi kısa bir süre içinde en iyi şekilde bilgilendirmek için çalışacağız, ve gereken ve uygun etkinliği başlatacağız. Temyiz ile ilgili bir karar alındıktan sonra, sonradan elimize geçen temyizler veya eşler değerlendirilemeyecektir.


  Saygılar,


  Google AdSense Ekibi
 • 23-06-2006, 13:22:46
  #2
  Misafir
  Daha önce forumda verildi. Hesap durduruldu mailine itiraz ettiğinizde böyle bir cevap veriyorlar. Ayrıca yukarıdaki bilgileri doldurup gönderdikten sonra 1 ay oldu hala temyize bir yanıt alamadım. Konu kilitlensin.
 • 23-06-2006, 13:35:40
  #3
  Ben herhangi bir itirazda bulunmadım.mail bugün geldi.Ayrıca görmedim daha önce yayınlandığını kusura bakmaben sadece paylaşmak istedim.