• 05-05-2013, 13:14:32
  #1
  Arkadaşlar kadın sitesi için onay alamadık. Önerileriniz neler? Yardım ediniz lütfen.

  Sayın Kullanıcımız,

  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

  Sorunlar:
  - Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

  ---------------------

  Daha fazla ayrıntı:
  Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikalarına (http://support.google.com/adsense/bi...?topic=1271507) veya Web Yöneticisi Kalite yönergelerine (http://www.google.com/support/webmas...y?answer=35769) uygun olmadığından şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize, zengin ve anlamlı içerik sağlayan, organik trafik alan ve kullanıcılara iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak tanıyan siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

  İpuçları:
  Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
  - Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
  - Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
  Siteniz ayrıca, anlaşılır bir yapı ve gezinme sistemi aracılığıyla iyi bir kullanıcı deneyimi de sunmalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

  Olumlu bir kullanıcı deneyimini nasıl sunabileceğiniz konusunda daha fazla yardım için lütfen Web Yöneticisi Kalite yönergelerini inceleyin.

  Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.  ---------------------

  Daha fazla ayrıntı ve başvurularla ilgili ipuçları için http://www.google.com/adsense/suppor...y?answer=75109 adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için lütfen http://www.google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresini ve şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.

  AdSense ölçütlerinin tam listesi için şu adresleri ziyaret edebilirsiniz:
  http://www.google.com/adsense/suppor...y?answer=48182
  http://www.google.com/adsense/localized-terms

  Daha fazla bilgi edinmek için https://www.google.com/adsense/support/as/ adresinden Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya http://www.google.com/support/forum/p/AdSense adresine giderek yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz. Tartışmalara Google AdSense temsilcileri de katılır.

  Saygılarımızla,

  Google AdSense Ekibi
 • 05-05-2013, 13:17:00
  #2
  Üyeliği durduruldu
  hergün adsenseye başvuruyor sürekli olumsuz cevap alıp burda konu açıyorsunuz,çok merak ettim siteniz nedir acaba Pm olarak gönderebilir misiniz ?
 • 05-05-2013, 13:22:36
  #3
  amiraltr adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  hergün adsenseye başvuruyor sürekli olumsuz cevap alıp burda konu açıyorsunuz,çok merak ettim siteniz nedir acaba Pm olarak gönderebilir misiniz ?
  pm attım.
 • 05-05-2013, 13:26:35
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Aynen hocam banada site adresinizi pm'leyin bakalım sıkıntı ne
 • 05-05-2013, 13:31:24
  #5
  Üyeliği durduruldu
  huzuristan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  pm attım.
  Pm ile dönüş yaptım hocam birkaç bilgi paylaştım sizinle sitenize özel..
 • 05-05-2013, 14:21:37
  #6
  Burakkk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Aynen hocam banada site adresinizi pm'leyin bakalım sıkıntı ne
  pm gönderdim.