Üstadlar, bir sorunum var. Ben geçenlerde Adsense bir türlü kabul etmediği için bir şahıstan hesap satın aldım. Bu hesap barındırma hesabıydı ve tekrar onay gerektirdiği için ve onay verilmediği için şahsa iade ettim. Şuanda birçok değişiklik yaptım sitede ve başvuru yaptım. Gelen cevap ise bu satın aldığım hesapla alakalı olduğu ve onu kullanmam gerektiği yönünde. Ne yapabilirim?

Gelen mail:

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve xxx@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz. Ancak, hesabınızın reklam kodunun, program politikalarımıza uygun olan tüm web sitelerinde kullanılabileceğini hatırlatmak isteriz. Aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:
Hesabınızın şifrenizi unuttuysanız, bu sayfayı ziyaret edin. Ardından şifrenizi sıfırlamanız için size yardımcı olacağız.
AdSense hesabınızda oturum açamıyorsanız veya hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştiremiyorsanız, mevcut hesabınızı kapatıp kısa süre önce gönderdiğiniz başvuruyla yeni bir hesap açabiliriz. AdSense Şartlar ve Koşulları uyarınca, kapatılmış olan hesabınıza ilişkin hesap ayarları, raporlar veya 10 ABD Doları'nın (ya da yerel para birimindeki karşılığının) altında kalan kazançlar ödenmeyecek veya yeni hesabınıza aktarılmayacaktır. Sitenizdeki mevcut reklam kodunu da yeni hesabınızda oluşturulan kodla değiştirmeniz gerekecektir. Bu işleme devam etmek için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.
Mevcut AdSense hesabınızı kullanmaya başlama konusunda yardım için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.