• 24-04-2013, 00:17:14
  #1
  Daha önce adsenseden ilk onayı aldığım daha sonra başka bir adsense kullanacağım iöin kapatıığım adsense hesabımın açma talebini gönderdim. Şimdi adsnse girmek için tekrar başvurdum. Bana gelen bilgi


  Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin yakın zamanda onaylanan ve fatmauzunyol@gmail.com ile ilişkili bir AdSense hesabıyla eşleştiğini fark ettik. Politikalarımız birden çok hesaba izin vermediğinden yeni başvurunuzu şu anda kabul edemiyoruz. Ancak, hesabınızın reklam kodunun, program politikalarımıza uygun olan tüm web sitelerinde kullanılabileceğini hatırlatmak isteriz. Aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:
  "Hesabınızın şifrenizi unuttuysanız, bu sayfayı ziyaret edin. Ardından şifrenizi sıfırlamanız için size yardımcı olacağız.
  AdSense hesabınızda oturum açamıyorsanız veya hesabınızla ilişkili e-posta adresini değiştiremiyorsanız, mevcut hesabınızı kapatıp kısa süre önce gönderdiğiniz başvuruyla yeni bir hesap açabiliriz. AdSense Şartlar ve Koşulları uyarınca, kapatılmış olan hesabınıza ilişkin hesap ayarları, raporlar veya 10 ABD Doları'nın (ya da yerel para birimindeki karşılığının) altında kalan kazançlar ödenmeyecek veya yeni hesabınıza aktarılmayacaktır. Sitenizdeki mevcut reklam kodunu da yeni hesabınızda oluşturulan kodla değiştirmeniz gerekecektir. Bu işleme devam etmek için lütfen bu sayfayı ziyaret edin."

  Bunun anlamı nedir. Hesap bilgilerinden kasıt nedir. Ben böyle bir mail tanımıyorum.
 • 24-04-2013, 00:23:57
  #2
  Hesap bilgileriniz fatmauzunyol@gmail.com kullanıcı tarafından kullanıyor demek istiyor. Yani aynı bilgileri girmişsiniz.
 • 24-04-2013, 00:33:34
  #3
  banka hesap bilgisi mi yoksa isim soyisim gibi bir bilgi mi. ben böyle bir maili tanıymıyorum da.
 • 24-04-2013, 19:55:25
  #4
  Üyeliği durduruldu
  Adsense de son zamanlarda herşey karma karışık.Farklı isimler kullanarak yeniden başvuru gönderin.
 • 24-04-2013, 20:09:03
  #5
  aynı banka hesabı, aynı adres gibi eşleşmeler olabilir.