• 31-03-2013, 19:02:20
  #1
  Çok uzun süredir adsense hesabım var. Ama aktif olarak yeni kullanmaya başladım. Birkaç sitemde olağan şekilde reklamlar yayınlanıyor. Bunlarda orjinal içerik üretiyorum.

  Bunun yanında bir tane de ***** içerikli sitem var. Aslında yurtdışında ***** sayılmayan ancak bizde ***** sayılan türde içerik. Sadece fotoğraf yayını olan bir site. Bazı içeriklerde çıplaklık var.

  Bildiğim kadarıyla adsense ****** ve ***** içerik sahibi siteleri ve hesapları banlayabiliyor. Hatta büyük ihtimalle banlıyor de diyebiliriz. 15 dakikalığına bir reklam koydum. 0.69 dolar gelir getirdi. Korktum kaldırdım. Henüz 1 aylık bir site. hizlireklam reklamlarını yayınlıyorum şu an. O da eksik sayıyor istediğim düzeyde değil.

  Benim sormak istediğim şu. Belki daha önce sorulmuştur. Adsense konusunda çok tecrübeli değilim.

  ***** içeriği olmayan sitelerimden birisinde örneğin reklam.php diye bir dosya oluşturup adsense kodlarımı bunun içine koysam, ardından ***** içerikli siteme bunu iframe ile eklesem, herhangi bir sorun oluşur mu? referer, script name gibi bilgiler ***** olmayan sitemden gidecek. frame ile eklenecek.

  Bunu yapmamın sebebi, henüz adsense gibi geliri olan bir site bulalamam.

  Exoclick ve eroadvertising gibi sistemleri de kullandım. 15000 reklam gösterimi ve 120 click ile 0 lira alabildim. Sanırım türkiye değerli bir pazar değil bu şirketlerde.

  Adsense'e alternatif olabilecek, CPM ve CPC iyi gelir getiren sistemler biliyorsanız paylaşabilir misiniz?
 • 31-03-2013, 23:31:30
  #2
  Üyeliği durduruldu
  Genele bakacak olursak reklamx iyi duruyor hocam bir dene istersen sayımları güzel.
 • 05-04-2013, 14:15:52
  #3
  Üyeliği durduruldu
  reklamstore