• 13-03-2013, 20:09:28
  #1
  Üyeliği durduruldu
  neden onaylanmamiş anliyamadim tam olarak açiklarmisiniz


  Sayın Kullanıcımız,

  Reklam kodunu kendi web sitenize uygulamak için Google AdSense hesabınızı genişletme konusunda gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik ve maalesef, şu anda bu başvuruyu onaylayamıyoruz. İş ortağı sitelerinde reklam göstermenize olanak tanıyan mevcut AdSense hesabınız, bu onaylanmama durumundan etkilenmez.

  Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

  Sorunlar:

  - Sitenizi inceleyemedik

  ---------------------

  Daha fazla ayrıntı:

  Sitenizi inceleyemedik: {Url} adresindeki sitenizi incelerken, sitenizin devre dışı veya kullanılamaz olduğunu tespit ettik. <br /><br />YouTube veya Blogger gibi bir AdSense barındırma iş ortağı üzerinden başvuru yaptıysanız, barındırılan siteniz inceleme sırasında kullanılabilir durumda değildi veya bulunamadı (kaldırılmış). <br /><br />İpuçları:<br />Verdiğiniz URL&apos;de bir yazım hatası olup olmadığını görmek için başvurunuzu kontrol etmenizi öneririz. Siteniz, blogunuz veya YouTube kanalınız çalışır durumunda olduğunda, aşağıdaki talimatları izleyerek başvurunuzu doğru URL ile birlikte yeniden gönderebilirsiniz. Başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.<br />

  ---------------------

  Daha fazla ayrıntı ve başvurularla ilgili ipuçları için https://support.google.com/adsense/b...y?answer=75109 adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Başvurunuzu güncelleyip yeniden göndermek için, lütfen başvurunuzun onaylanmadığını belirten mesajda açıklandığı şekilde tüm gerekli değişiklikleri yapın. Daha sonra, AdSense hesabınızdaki "Hesap ayarı" sekmesine gidip isteğinizi yeniden gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımızla uyumlu olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.

  AdSense'le ilgili ölçütlerin tam listesi için aşağıdaki adresleri ziyaret edin:
  https://www.google.com/adsense/policies?hl=tr
  https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=tr

  Sorularınız varsa, istediğiniz zaman https://support.google.com/adsense/bin/request.py? adresinden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
 • 14-03-2013, 00:48:08
  #2
  Siteniz kapalı bir zamanda girmişler ve kapalı olduğunu görünce bu maili atmışlar.
 • 14-03-2013, 00:51:14
  #3
  Üyeliği durduruldu
  crytek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Siteniz kapalı bir zamanda girmişler ve kapalı olduğunu görünce bu maili atmışlar.
  Hem fikir oldugumuzu belirtmek istiyorum ki bir ara benim'de başıma böyle bir şey geldi tekrar başvuru yaptıgım zaman onaylanmıştı.
 • 15-03-2013, 19:55:36
  #4
  Üyeliği durduruldu
  anladim saolun