• 12-03-2013, 00:21:40
  #1
  Kolay gelsin,
  Ne yaptıysam adsense sitemi kabul etmiyor. Site : blogdostu.com. Yani özgün makaleler aldım, tema aldım ama önce politikalara uygun değil diye kabul etmiyordu. Bunun üzerine makale girişini durdurdum.2 3gün sonra tekrar hesap almayı denedim ama bu seferde

  " Sorunlar:

  - Yetişkinlere uygun içerik

  ---------------------

  Daha fazla ayrıntı:
  Yetişkinlere uygun içerik: Şu anda, AdSense programı üzerinden yalnızca aile için güvenli olarak sınıflandırdığımız Google reklamları sunulmaktadır. Sitenizde yetişkinlere uygun içerik bulduk. Buna cinsel, ahlaka aykırı ve kışkırtıcı içerik barındıran yazı veya resimler ile kullanıcıların en az 18 yaşında olmasını gerektiren veya iş yeri açısından güvenli olmayabilecek siteler dahildir. Bu nedenle, sitenizde alakalı reklamlar görüntüleyemiyoruz. Kabul edilemez site içeriğinin tam bir listesi için politikalarımızı (https://support.google.com/adsense/b...#*****_content) inceleyebilirsiniz."

  ilk başvuruda bunu verdi. Yani politika ihlali diye kabul etmiyorken birden yetişkinlere özel içerik diye uyarı verdi. Halbuki siteye politika ihlali uyarısından sonra hiç içerik girmedim. Acaba bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

  Ayrıca adsense kullanmadığınız politika kurallarına uygun siteniz varsa ücret karşılığı adıma başvuru yapabilirmisiniz?
 • 12-03-2013, 12:44:00
  #2
  Dünya genelinde anket yapsalar. Eminim en düşük oyu Türkiye Adsense ekibi alır. Çünkü çok acımasız ve diktatör uygulama yapmaktalar.

  Reklam yerleşiminden dolayı adsense hesabım kapatıldı. Reklam yerleşimini düzenledim uygunsuz görülen reklam yerleşimini tamamen değiştirdim itirazda bulundum. Gelen cevap otomatik bot cevabı şuan halen reklam politikalarımıza uygun değil diyorlar. Ne bir detaylı açıklama ne de şu sebepten dolayı açılmadı diye herhangi bir bilgi vermiyorlar.
 • 12-03-2013, 13:37:40
  #3
  Arkadaşlar ben sitemi yazdım ama kabul edilip edilmediğine nerden bakacağım??