Selamlar,

Arkadaşlar site üzerinden onay alamayınca bende youtube üzerinden başvuru yaptım ( ilk başvurumu aylar önce yapmıştım adsense ile ılıskılendırmemıstım )

2 saat önce adsense ılıskılendırmek ıcın basvurdum maılıme ;

AdSense hesabınız, YouTube'dan para kazanma için onaylanmıştır

AdSense'e hoş geldiniz!

Artık yeni AdSense hesabınıza erişebilirsiniz. Burada, kazançlarınızı biriktirebilir ve YouTube ödemelerinizi ayarlayıp izleyebilirsiniz.

AdSense hesabınızdaki "Ana Sayfa > Genel Bakış" ve "Performans raporları" sayfalarında kazançlarınızı "Barındırılan İçerik için AdSense" ürünü olarak izleyebileceksiniz. YouTube kanallarınızda ve/veya videolarınızda yayınlanan DoubleClick ve diğer üçüncü taraf reklamlarından elde edilen ek kazançlar görebilirsiniz. Bu veriler, AdSense hesabınızın "Ödemeler" sayfasında "YouTube" olarak gösterilecektir.

YouTube'dan para kazanmayla ilgili sorularınız varsa, http://support.google.com/youtube/bin/topic.py?topic=1311104 adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

LÜTFEN DİKKAT:
AdSense hesabınız, YouTube kazançlarınızı yönetmenize olanak tanır.

Daha sonra, AdSense'i kendi web sitenize uygulamak istediğinize de karar verirseniz, reklam göstermeyi planladığınız URL'yi bize bildirmenizi rica ederiz. Bu bir kerelik başvuru formunu göndermek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. http://www.google.com/adsense adresinden AdSense hesabınıza giriş yapın ve "Hesap Ayarları"na gidin.

2. "Erişim ve yetkilendirme"nin altındaki "Reklam gösterme yetkisi verilmiş siteler" bölümünü kontrol edin. Mevcut ayar, "Hesabınız için yalnızca barındıran sitelerin reklam göstermesine izin verilir" şeklindedir.

3. "Düzenle"yi tıkladığınızda, geçiş başvuru formuna yönlendirilirsiniz.

Formu gönderdikten sonra, reklamları web sitenizde göstermeniz için gereken reklam koduna erişebileceksiniz. Bu kodu, AdSense hesabınızın "Reklamlarım" sekmesinde bulabilirsiniz.
Yayınlanan reklamlar almak için reklam kodunu, web sitenizin yayında olan ve trafik alan bir sayfasında uygulamanız gerekir. Kodu sayfalarınıza ekleme konusunda yardım için https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?&topic=28895&answer=181952&parent=28893&rd=1 adresindeki Kod Uygulama Kılavuzumuzu ziyaret edin. Sistemimiz, reklam kodunuzla ilgili gösterimleri tespit ettikten sonra otomatik olarak son inceleme adımına geçeriz. Siz AdSense kodunu sitenize yerleştirene ve bize reklam isteklerinde bulunana kadar başvurunuzu incelemeyi tamamlayamayız. Başvuru onaylanırsa, AdSense hesabınızdaki reklam koduna erişim elde edersiniz. Bu kod, kendi web sitenizden para kazanmanıza olanak tanır.

Başvurunuz onaylanmazsa, YouTube'daki reklam sunumunuz bu durumdan etkilenmez ve YouTube içeriğinizin yanı sıra AdSense reklamlarını uygulamanıza olanak tanıyan diğer barındırma hizmeti sunan iş ortağı web sitelerinden para kazanmaya devam edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Reklamlar görünmeye başladıktan sonra, test etmek amacıyla bile olsa lütfen kendi reklamlarınızı tıklamayın veya başkalarını reklamlarınızı tıklamaya teşvik etmeyin. Bu durum, AdSense program politikalarına (https://www.google.com/adsense/policies) aykırıdır.

Başka sorularınız mı var? http://support.google.com/adsense/?hl=tr adresindeki Yardım Merkezimizde veya http://adsense-tr.blogspot.com adresindeki AdSense blogunda sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sorularınızı http://www.google.com/support/forum/p/AdSense?hl=tr adresindeki AdSense Yardım Forumu'na da gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi
böyle birşey yazıyor ama ;

Youtube kanalımda ;

Para Kazanma
Şu anda ilişkili olan AdSense hesabınız:

AdSense Kimliği:
xxxx
Durum:
Beklemede
AdSense hesabınızı güncellemek isterseniz, aşağıdaki "Değiştir" düğmesini tıklayın. AdSense'e yönlendirilecek, işlemi tamamladıktan sonra ise YouTube'a geri yönlendirileceksiniz.

Böyle yazıyor ne yapmama gerekıor ?

Reklamlar vıdeolarda cıkmıyor ayrıca daha önce reklam cıkıtıgı zamnlar adsense ıle ılıskılendırmemstm ve tıklar sayılmamıs belkı yuzlerce tık aldı ama sayaç 0 vıdeoların ızlenmesı hep 50 bın ustunde.