Gösteriliş Ayarları

Toplam 4994 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:58:19.

Google Ads (Adwords) Hesap Alış – Satışı

Google Ads (Adwords), dünyanın en popüler arama motoru Google tarafından sunulan reklamcılık hizmetidir. Web sitelerinde ve Youtube kanallarında ürün ya da hizmetlerinizle ilgili reklamlarınızın gösterilmesini sağlayan sistemdir.

Google Ads hesap alış – satışı hakkında detaylı bilgilere R10.net üzerinden ulaşmak mümkündür. Konu ile ilgili soru ve cevap şeklinde uzmanlar tarafından yapılan paylaşımlara tüm kullanıcılar ulaşabiliyor. Google Ads ile ilgili araştırmalar için R10.net erişimlerinizi yapabilirsiniz.

Google Ads (Adwords) Hesap Alışı Nasıl Yapılır?

Google algoritmaları, web sitelerini ve servisler üzerinden sunulan hizmetleri değerlendirirken ve puanlama yaparken, önceden oluşturulmuş hesaplara öncelik veriyor.

Google ads reklam hizmetlerinden faydalanarak kısa sürede para kazanmayı hedefleyenler, önceden oluşturulmuş ve Google tarafından onaylanmış, önemli konumlara gelmiş hesapları almak istiyor.

Google ads hesabı bulunanlar, reklam paylaşımları yapmak isteyenlere hesaplarını satışa sunuyor. Hesap alışı işlemleri, hesap konumu incelendikten ve sonra giriş bilgileri ile yapılıyor.

Google Ads (Adwords) Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Google Ads hesaplarını oluşturanlar bazen çeşitli nedenlerden dolayı hesaplarının askıya alınmasına neden olabiliyor. Faaliyetlerine devam etmek isteyenler, Google Ads satışı yapanlardan satın alarak yeni hesap sahibi olabiliyor.

Hesap satışı ile hesap onay sorunu yaşayanların sorunları çözülüyor. Google Ads hesap satışı, R10.net forum sayfalarında oluşturulan başlıklar altında yapılıyor. Satış sitesinde teklif oluşturuluyor ve satın almak isteyenlerle iletişim kurularak satış işlemleri tamamlanıyor.

Google Ads (Adwords) Ne Zaman Onaylanır?

Google Ads hesabı oluşturanlar, hesaplarının onaylanması ve kısa sürede reklam yayınları ile hedef kitlelerine ulaşmak ister. Google ads hesabınızda oluşturacağınız reklamlar, Google tarafından hemen incelemeye alınır ve servisler tarafından otomatik olarak incelenir.

İlk reklam verme işlemlerinde onay süresi ortalama 1 ya da birkaç gün sürebiliyor. Hesabınızın uzun süre kullanılıyor ve düzenli reklam veriyor olması, yeni reklamların daha kısa sürede onaylanmasını sağlar.

R10.net Google Ads (Adwords) Hesap Alış – Satışı Uzmanları ve Konuları

Google Ads (Adwords) reklam yayınlama servisi ile ilgili çeşitli bilgilere ulaşmanız, konu hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmanızı sağlayacaktır. Google Ads hesap alış – satış işlemleri ile ilgili uzmanların görüşleri, önerileri ve yapılan işlemler R10.net üzerinden tüm kullanıcılara ulaştırılıyor. Kaliteli ve güvenilir Google ads hesabı almak ya da satmak isteyenler R10.net sayesinde uzman kullanıcılara ulaşabiliyor. https://www.r10.net/google-ads-adwords-hesap-alis-satisi/ erişim linki, sitelere reklam vermek isteyenlerin ihtiyaç duyabilecekleri bilgileri bir arada gösteriyor.