Mail Hakkında.. >> Çeviri << - R10.net
 • 05-12-2012, 16:50:51
  #1
  Merhaba Arkadaşlar,

  Bir alan adı için irtibatta olduğum kişi bana aşağıdaki maili gönderdi. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.. =)

  Mail;

  Whether by Escrow or any other payment method, we would not be able to proceed without knowing your postal address as the buyer. This is because we cannot set the final price (with regards to VAT) without knowing the address/location of the new registrant. As explained, if you can supply me with these details today, we will proceed with the sale. Otherwise, we will withdraw from correspondence on this matter and the domain will go back on sale for the full list price.
  P R E M İ U M ☆ J E N E R İ K ☆ D O M A İ N
 • 05-12-2012, 16:59:49
  #2
  hocam sen yeni kayıt olmuşsun galiba... diyor ki mailde, "posta adresinizi bilmeden satışa devam edemeyiz. gün içerisinde bize bildirirseniz(adresini, posta kodunu falan kastediyor) devam edebiliriz."
 • 05-12-2012, 17:27:27
  #3
  vergi çıkıp çıkmayacağını ve buna göre son fiyatın belli olacağını söylüyor. türkiye adresi girersen vergi gelmeyeceğı için aynı fiyata satılacaktır.
  ZEYNEL.NET - in the land of the blind the one eyed man is king
 • 06-12-2012, 12:03:26
  #4
  HeRoS adlı üyeden alıntı
  Merhaba Arkadaşlar,

  Bir alan adı için irtibatta olduğum kişi bana aşağıdaki maili gönderdi. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.. =)

  Mail;

  [B]Whether by Escrow or any other payment method, we would not be able to proceed without knowing your postal address as the buyer.

  İster Escrow, ister başka bir ödeme metodu olsun, alıcı olarak sizin posta adresinizi öğrenmeden bu süreci ilerletemeyiz.


  This is because we cannot set the final price (with regards to VAT) without knowing the address/location of the new registrant.

  Bunun sebebi, yeni bir kayıtçının adres veya lokasyon bilgilerini bilmeden, biz son fiyatı (VAT ile ilgili olarak) düzenleyemeyiz.


  As explained, if you can supply me with these details today, we will proceed with the sale.

  Açıklandığı üzere, eğer bu detayları bugün bana iletebilirseniz, satış sürecinde devam edeceğiz.

  Otherwise, we will withdraw from correspondence on this matter and the domain will go back on sale for the full list price.

  Aksi halde, bizler bu husustaki yazışmalarımızı sonlandıracağız ve domain tekrardan tam liste fiyatından satışa çıkarılacaktır.


  VAT Value-added Tax, yani bizdeki K.D.V.'dir üstad.
  Üstad, birebir çeviri yaptım. e-posta içeriğine bakarsak biraz geç olmuş olabilir, yine de işini görür umarım.


  Başarılar.