Projemiz için öneri isim ve domain arıyorum - R10.net
 • 13-07-2019, 17:53:43
  #1
  Merhaba arkadaşlar.
  Yurt dışından gelen kuzenim için bir domain arıyoruz.
  Kendisi 3adam ismiyle bir proje yapmak istiyor.
  Yurt dışından getirdiği malları bu alışveriş sitesinde satmak istiyor.
  Onun kadar olamasa da hedefi hepsiburada gibi bir ağ kurmak başkalarının da buralarda ürün satmasını sağlamak.
  İsim konusunda takıldı kaldı. 3 adam olacak diyor illaki ama domain olmadığı için sizce 3adam ın yanına önüne arkasına ne eklenebilir?

  mesela 3adam.store domainini almış olsa seo açısından zorluk çeker mi ya da 3adamstore.com gibi kalıcı bir isim önerebilir misiniz?

  Hedefi şimdilik yurt içi ve ilerleyen zamanlarda yurt dışı.

  Teşekkürler.
  İzmirin dağlarında açan çiçek değildik belki ama bizde bir çift mavi göze vurulduk...
 • 13-07-2019, 18:00:33
  #2
  3adam domaini ni normal alabiliyorsanız alın yoksa önüne arkasına ekleme yapilipta güzel birşey çıkabileceği düşüncesinde değilim. Bu arada domain bakıyorsanız size kendi Domainleri de önerebilirim ilgilenirseniz. Ewlx(.)com jeneriktir birşey değil anlamına gelir ve bir-çok daha anlamı vardır. 12 yilliktir. Etsy tarzı site kurulabilir. Onun dışında in12(.)com var akılda kalıcı ingilizce kullanılıyor 15 yıllıktır. Topuklu(.)net var. Tam bir sektör domaini ilgilenirseniz pm atmaniz yeterli olacaktır. Aklınızda bir fiyat var ise onu da pm ile domainler için belirtebilirsiniz
  PREMIUM -JENERİK- SEKTÖREL - MARKA - PROJELİK DOMAİNLER BURADA
  FARSÇA-OSMANLICA-İNGİLİZCE ÇEVİRİLERİNİZ YAPILIR (PM YA DA SKYPE)
  Skype=live:maksutolu
 • 13-07-2019, 19:40:42
  #3
  Kuzeniniz müzik grubu falan mı kuruyor, yoksa alışveriş sitesi mi? Madem 3 adam da ısrarcı (belki sadece erkeklere göre ürün satacak, bilemiyoruz) 3 adam gibi adam, 3 delikanlı adam, gibi bir şey alsın, zaten bu adamlı isim her türlü yanlış seçim olacak, uzun veya kısa olmasının da önemi yok. Fakat "sitemiz işler ve tutar mı?" derseniz o isimle de tutabilir, o da ayrı bir şey..