• 24-12-2012, 06:49:01
  #1
  Uzun soluklu bir çizgi dizi bende bu yaşa geldim hala seviyorum böyle şeyleri (avatardan belli ) İzleyen mutlaka vardır burada, izlemeyenlere de ben önereyim dedim, aralardan bir iki bölüm izledim heyecanı kaçmasın diye bıraktım hemen işte konuya gelelim;

  BLEACH

  İmdb puanı 8.3


  Zombie Powder’ın mangakası Tite Kubo tarafından yaratılmış olan bir manga serisidir. Haftalık bölümleri Haftalık Shonen Jump dergisinde 2001’den beri yayınlanmaktadır. Animeye de uyarlanmış olan BLEACH'in ayrıca iki OVAsı, dört anime filmi, bir rock müzikali ve birçok video oyunu vardır. BLEACH'in mangası Japonya'da toplamda 36 milyonun üzerinde satmıştır.

  Seri, 15 yaşındaki hayaletleri görme yeteneği olan bir lise öğrencisi (Ichigo Kurosaki)'nin hayatını anlatır. Rukia Kuchiki isimli bir Şinigami (Ruh Kesici) bir gün bir Hollow'u (Kötü Ruh) takip ederken Ichigo ile karşılaşır. Kötü Ruh ile savaşırken yaralanmasından dolayı güçlerini Ichigo'ya aktarmak zorunda kalır. Böylece Ichigo ve Rukia'nın maceraları başlar. Birlikte Kötü Ruhları arar, düzensiz ruhlar üzerinde ruh gömme işlemi yani Kidoh yapar ve onları Ruh Toplumu'na (Soul Society) yollarlar.

  Hikayenin ilk bölümleri, şinigamilik işinden çok karakterler ve geçmişlerine odaklanmıştır. Olaylar açıldıkça hikâye Şinigami dünyasına diğer bir deyişle Ruh Toplumuna (Soul Society) doğru derinleşmeye başlar.

  Yasak olduğu için torrent linki paylaşmadım isteyene .avi torrent serisini paylaşabilirim 36 Gb şu anda indirmeye başladım 2 gün sürecekmiş
 • smm panel
 • 24-12-2012, 07:16:59
  #2
  Resim gözükmüyor, eve gectigimde bir göz atarım. umarım anime değildir konusu güzel duruyor.

  Edit: anime

  Tapatalk ile gönderildi