• Forum
  • Son Mesaj
  • Konu / Yorum
  • Alt Forumlar Discord
Gösteriliş Ayarları

Toplam 1761 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:08:42.

Discord

İnsanlar günlük hayatlarında farklı topluluklarla iletişimlerini kurabilmek için çeşitli sosyal medya ağlarını kullanabiliyor. Discord, 2020 yılında kullanılmaya başlayan, toplulukların, sesli ya da yazılı olarak mesajlaşmalar yapabildiği uygulamadır.

Discord uygulamasının ne olduğu ve nasıl kullanıldığı konuları için r10.net erişimlerini yapabiliyorsunuz. Uygulama ile ilgili kısa bilgiler ve konu hakkında soru – cevaplar tüm kullanıcılara kategori sayfası üzerinden ulaştırılıyor.

Aynı anda birden fazla kişinin iletişim kurabilmesini sağlayan Discord uygulaması, sosyal medyanın yeni bir uygulaması olduğu için hakkında fazla bilgi sahibi olmayanlar, r10.net sayesinde bilgilerine ulaşabiliyor.

Discord Nedir? Ne İşe Yarar?

Discord uygulaması, sesli ve yazılı iletişim kurulmasını sağlayan yeni nesil uygulamalardan birisidir. Video oyunu oynayanların sesli ve yazılı iletişim kurmalarını sağlamak için hazırlanmıştır. Discord platformu, Windows, Linux, MacOs, Android, İOS ve tüm web tarayıcıları üzerinden çalışıyor ve kolay kullanım sunuyor. Sesli görüşme kanalları bulunduğu için kullanıcı sayısı hızla artıyor. Üyelik hesabı oluşturanlar uygulama üzerinden topluluklarla sesli iletişimler kurarak etkileşimlerini artırabiliyor.

r10.net sosyal medya kategorisinde, diğer sosyal medya ağları arasında gösterilen Discord, internet bağlantı sorunu olmadan aynı anda çok fazla kişi ile görüşmelerin hızlı ve yüksek ses kalitesinde yapılmasını sağlıyor. Tanıdığınız kişilerle internet üzerinden ücretsiz iletişim kurulmasını sağlayan güvenilir sosyal medya ağ uygulamalarından birisidir.

Discord Kimler Kullanıyor?

İnternet üzerinden oyun oynayan kişilerin video oyunlarda diğer oyuncularla anlık iletişim kurma ihtiyaçları her zaman ortaya çıkıyor. Discord uygulaması, anlık iletişimlerin isteğe göre yazılı ya da sesli olarak yapılmasını sağlıyor. Kullanıcıları arasına video oyunu oynayan oyuncular ilk sırada yer alıyor. Anlık yazışma, Voip iletişim, dosya transferi, videolu görüşme ve sosyal medya hesap türü olduğu için isteyen herkes kullanabiliyor. Discord uygulamasının kullanılabilmesi için 13 yaş sınırı bulunuyor ve 13 yaş üzeri olan kişiler kullanabiliyor.

Discordda Neler Yapılır?

Discord uygulaması ile görüntülü, sesli ve yazılı görüşmeler yapılabiliyor. Sohbet uygulaması olarak kullanılmaya başlayan çeşitli sosyal medya ağ hesaplarında olduğunu gibi profesyonel iletişimlerin kullanılmasını sağlıyor. Discord uygulaması içerisinde bulunan ses kanalları sayesinde, gruplar arasında görüntülü görüşmeler yapılabiliyor. Video oyununu oynamak isteyen oyuncular için özel hazırlanmıştır ve oyuncuların birbirlerini bulmalarını ve oyun koordinelerini yapmalarını sağlıyor. Oyun sırasında sohbet ortamı oluşturulmasını ve oyunların konuşarak oynanmasını sağlıyor.

R10.Net Discord ve Konuları

Discord hesabı kullanımı ve detay bilgileri için r10.net erişimlerini yaparak, kategori sayfalarını incelenmeye başlanabiliyor. Discord, video oyun türü oyunları oynayan oyuncuların daha rahat iletişim kurmasını sağlayan uygulamadır. Discord hesabı oluşturanlar, üye alışı – satışı, hesap alışı – satışı, sunucu alışı – satışı işlemleri için oluşturulan r10.net kategori bölümlerinde ulaşmak ve bilgi almak istediğiniz kullanıcılara ulaşabiliyorsunuz. https://www.r10.net/discord/ linki altında yer alan kategori sayfalarında, Discord sunucu kurulumu, Discord şablon servisi, token alımı, Discord nitro alımı, üyelik alımı gibi çok sayıda hizmet seçeneği yer alıyor. R10.net üyelik hesabı bulunanlar yeni konu başlığı oluşturarak paylaşımlar yapabiliyor.