Cpanelto Direct Admin Yedek Taşıma HK. Yardım - R10.net
 • 14-09-2019, 01:43:38
  #1
  Merhabalar,

  http://prntscr.com/p5vkni

  Yedekleri aldım convert ettim https://blog.cliaweb.com/cpanelden-d...a-aktarma.html en son aşamaya geldim burada fakat tüm hepsini seçip geri yükle dediğim de resim de olan sağ altta ki şeyi yazıyor. Acaba yüklüyor mu anlamadım. Bakıyorum hesaplar da henüz bir şey yok. Şuan yapıyor mu yapmıyor mu emin olamadım. 118 adet hesap bulunmakta. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

  GÜNCELLEME 1 ;

  http://prntscr.com/p5vmyp
  Ek olarak bir kaç tane hesap geldi ama içleri boş gibi gözüküyor. Hala bir bildirim vs. söz konusu değil. Restore seçeneğin de topluca hepsini seçtim acaba şuan kendi için de yüklüyor, bir kaç saat sonra bitince bildirim gelicek ve bu kullanılan alan 0 olayı düzelecek mi anlamadım. İşlem yapmış birisi var mı? En azından bilgilendirebilecek

  GÜNCELLEME 2 ;

  Her ne kadar panel de yedekleme işlemini cpanel den direct admine restore yapsakta yedekleri geri yükleme yerinden sonra üstte SS de ki gibi uyarı verdikten sonra son kontrollerim sonucunda işlem yaptığını gördüm. Site alanlarım da kullanılan disk alanı çok fazla olduğu için yavaş işlem yapıyor. Üstte ki resim de Disk Kullanımı her ne kadar 0 gösterse de sanırım bu yükleme aşamasında olduğu için biraz afalladı o yüzden böyle gösteriyor. İçlerine girdiğim de hesapların yedekleri kurduğunu gördüm. Sanırım yedeklerin tamamını kurduktan sonra Disk Kullanımı güncellenecek. Tekrar bittiğin de güncelleme yapacağım bilgi aktaracağım.
 • 14-09-2019, 16:55:34
  #2
  yönetim panelinde bildirimler kısmında hata vermediği sürece yedekleri yükler, hata veren siteleride bildirimler kısmından takip edebilirsin.

  yalnız sitelerin hepsini tek tek dolaş muhakkak eksik çıkıyor kesinlikle.

  kolay gelsin.
  BeyazDC İNTERNET HİZMETLERİ - www.beyazdc.com | 0262 6060429 Skype: BeyazDC