Gösteriliş Ayarları

Toplam 322 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:06:30.

Blogger TemalarıKişi ve kurumlar, oluşturmuş oldukları internet sayfasında belirli konularda yazılar yazarak blogger olarak hizmet vermeye çalışıyor. Blog siteleri sürekli geliştiriliyor ve yeni temalar, yeni eklentiler kullanılabiliyor. Blogger temaları, tema kurulumu gibi konular hakkında R10.net sayesinde her türlü bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Blogger sürekli geliştirilen bir sistem olarak bilindiği için konu ile ilgili soru – cevaplara da R10.net üzerinden ulaşılabiliyor.

Blogger Klasik Tema Nedir? Nasıl Kullanılır?Blogger, sistemi sürekli geliştirildiği için kullanılacak temalarda sürekli yenileniyor. Blog yazarlığı yapmak ve kendi sayfasını kullanmak isteyenler, klasik temaya geçiş yapmak isteyebiliyor. Ancak, klasik temaya geçim yapıldığında tema tasarımı gibi birçok özelliğe ulaşılamayacaktır.

Blogger klasik tema, blogger otumu oluşturduğunuzda karşınıza çıkan ve üzerinde özel işlemler yapmadığınız tema seçeneğidir. Blogger oturumu açtığınızda, istediğiniz zaman tema bölümünden klasik temaya geçiş yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemler öncesinde tema yedekleme işlemlerini yapmalısınız.

Blog İçin Tema Nasıl Yapılır?Blog sayfalarının kullanıcı sayısı arttıkça yeni tema seçeneklerine ihtiyaç duyulabiliyor. Tasarım farklı, kullanıcı sayısının artmasını sağlayabiliyor. Blog için tema yapmak isteyenler şu işlem adımlarını kullanabiliyor.

  • Blogger'da oturum açın.
  • Sol üstte, Aşağı oku tıklayın.
  • Güncellemek için bir blogu tıklayın.
  • Soldaki menüde Tema'yı tıklayın.

Tema bölümünde gösterilen tema seçeneklerinden birisi seçilir ve uygula butonu tıklanarak kaydedilir. Yeni tema seçimi yapmadan önce kullanmış olduğunuz temanın yedeğini almak için sağ üstte bulunan yedekle, indir butonları kullanılır.

Blogger Teması Nasıl Düzenlenir?Google, blogger sistemine çok sayıda tema yüklemesi yapıyor. Buradan yüklediğiniz temaların dil seçeneği ayarlarını yapmadığınız zaman bazı karakterler yanlış görünebilecektir. Bunun için tema düzenlemesi yapmalısınız.

  • Google hesabınızda blogger oturumunu açın,
  • Oturum açıldığında en altta yer alan ayarlar ve üstündeki şablon seçeneği seçilir,
  • Şablon bölümünde tema seçimi yapılır.
  • "Tema" seçeneği altında bulunan HTML'yi düzenle seçeneği tıklanır.

Açılan ekranda yer alan kodlar temanın yapısını oluşturuyor ve bu kodlarda herhangi bir değişiklik yapılmadan diğer düzenleme işlemleri yapılır.

Blogger Ne Kadar Para Kazanır?Blog sayfası oluşturarak içerik paylaşımı yapmak isteyenler, sayfalarının ziyaretçi sayılarını artırdıklarında para kazanmaya başlayabilecektir. Blog sayfası günlük 3 bin ve daha fazla kişi tarafından ziyaret edildiğinde aylık ortalama 2000 TL para kazanılabilecektir. Blogger olarak çalışanların kazançlarında üst sınır yoktur. Günlük ziyaretçi sayısında yaşanacak artışlar elde edilecek kazancında artmasını sağlayacaktır.

R10.net Blogger Temaları Haberleri ve KonularıSon yıllarda, blogger olarak para kazanmaya çalışan kişi sayısı çok fazladır. Blogger sayfalarında kullanılan temalar, paylaşılan haber ve diğer konularla ilgili bilgi sahibi olarak sizlerde blogger olabilirsiniz. Bunun için konu hakkında önemli bilgilere r10.net ile ulaşabiliyorsunuz. https://www.r10.net/blogger-temalari/ linki sayesinde blogger temaları ve eklentileri kategori bölümlerine ulaşarak bilgi sahibi olabiliyorsunuz.