ÜST EDİT: Sorunu uzun uğraşlar sonunda çözdüm, benden sonra başkası da yaşar diye bu açıklamayı ekliyorum. Sorunun ana kaynağı pay.google.com'da 2 yıl önce amaçsızca kurumsal bir profil açmışım. Yani 2 tane profil mevcutmuş. Ödememin iadesini isteyip farklı bir hesap ile başvurdum, 2-3 dakika içinde sadece ehliyet ile onaylandı üyeliğim.

Merhabalar,

Öncelikle forumda ilk konum olduğu için bir yanlışım olduysa mazur görmenizi rica edeceğim.

Bir hevesle hypercasual oyunlar yayınlamak istediğim için Google Play Store geliştirici üyeliği satın aldım. Fakat sonrasında çıkan kimlik doğrulama sayfasında beni kurumsal bir üyelik olarak gördüğünden dolayı, ki bu benim tahminim, benden aşağıda göreceğiniz üzere vergi no ve temsilci bilgileri gibi bilgiler talep ediyor ve onaylayamıyorum. Belirtmek isterim ki üyelik sırasında bireysel geliştirici seçeneğine tıkladım, kurumsal seçeneğine tıklamadım.
Ayrıca pay.google.com adresinde 2 adet ödeme profili gözüküyor, developer account'un satın alındığı profili ilk kez gördüm. O profilin ayarlarında "Hesap Türü: Kuruluş Adı" ve "Vergi Durumu: işletme" şeklinde ibareler mevcut. Acaba bir yerde hata mı yaptım nasıl hesabımı aktifleştirebilirim?

Sorunuma vakit ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim.