• 26-05-2023, 16:12:20
  #1
  Merhabalar bu linkteki (https://www.r10.net/djital-urunler-a...un-9989-a.html) kısa zaman önce satın aldım ancak daha önce cocos2dk oyun motorunu kullanmadığım için nerede ne yapmış tam anlamıyorum. Uygulamaya reskin uygulanıp play storeye yükleyene kadar tam destek verecek bir geliştiriciye ihtiyacım var.

  Hizmeti aldığımda ilgili hocamdan beklentim şu şekildedir.

  Google Analytics bağlantısı yapılacak(Anlık kullanıcı verilerini takip etmek için)
  Google Firebase bağlantısı var sanırım sadece kendi firebase hesabında uygulama oluşturup gerekli id kodları güncellenecek
  Onesignal bağlantısı yapılacak (uygulama içi bildirimler için, sanırım firebase altyapısı ilede yapılabiliyor emin olamadım.)
  Admob hesabı için gerekli reklam id'leri uygulama yayına alındıktan sonra güncellenecek. Bu süre boyunca test idleri kullanabiliriz.
  Uygulama içi satın alım mevcut bunların fiyatlarını ben belirleyeceğim ve dönem dönem değiştireceğim için nasıl yapıldığı bana gösterecek.

  Uygulama arayüz nesneleri ağırlıklı olarak Atlas olarak tasarlanmış sanırım arayüz tasarımı bu yapı dikkate alınarak güncellenecek.(göndereceğim dosyada psd ve png dosyaları mevcut)
  Uygulama logosu güncellenecek(logo bende mevcut)
  Uygulama paket adını ve uygulama adını ben ileteceğim.
  Uygulama açılışında ve oyun içinde arkaplan görselleri değişecek örnek görsel ileteceğim.
  oyun içi müzikler telifsiz başka müziklerle değişecek youtube müzik kütüphanesinden veya bildiğiniz telifsiz herhangi bir kütüphaneden çekilebilir müzikler.

  En önemlisi uygulamaya reskin yapıldığında ileride admob reklam kodları firebase için uygulama id'si oyun içi satın alma ile ilgili tüm bilgileri nereden nasıl değiştirmem gerektiğiyle alakalı geliştiridicen bir döküman(word veya pdf olabilir) ve nerelerde değişiklikler yapıldı şeklinde ayrı bir döküman talep ediyorum.

  Playstoreda yayınladıktan sonra google benzer içerik gibi sebeplerden telif attığında bu konu hakkında ücretsiz destek verebilmeli ve yeniden revize yapabilmeli.

  Google geliştirici hesabı için sizin mail adresinize iş bitene kadar yetkilendirme vereceğim.
  Uygulama android studio üzerinden build alınırken imzalama sürecini ben yapar abb uzantısında render alır sonraki süreci beraber ilerletiriz.

  Unuttuğum detaylar olabilir. Bunlar daha sonra konuya ilave edilebilir. ilave detay eklersem (Not ilave: ....) şeklinde konuyu güncellerim.

  Tüm bu şartları dikkatlice okuyup lütfen ona göre bana fiyat ve süre teklifinde bulunun. Pm kutum dolarsa tekliflerinizi konu altına iletebilirsiniz. Teşekkür ederim.
 • 26-05-2023, 16:14:37
  #2
  Merhabalar sizlere yardımcı olmak isterim. Bizlere whatsapp numaranızı iletebilir veya 05352049636 whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz