Merhabalar,

Hazırda olan bir android uygulamamız var ve buna bağlı php admin panel var. Uygulama içerisinde satın alma mevcut fakat bu google a ait olan bir satın alma kodlarıyla yapılmamış bu yüzden google verdiği v4 satın alma ile değiştirilmesi gerekiyor. Bunun haricinde uygulama şöyle birşey ekletmek istyoruz panelde bir alan yapılarak uygulamada istediğimiz bir alan var oraya banner reklam eklemek istiyoruz fakat bu reklam alanını admin panelinden kontrol etmek istiyoruz yani admob banner kodu da ekleyebilirz yada dışardan reklam alırsak banner url ve gidilecek url ekleme alanı olması gerekiyor. Kısacası istenilenler,

- Uygulama içerisindeki satın alma kodları google verdiği v4 ile güncellenecek.
- Uygulama içerisine banner reklam alanı eklenecek fakat buranın kontrolü hazırda olan php admin panelinden sağlanacak. ( panele bir alan açılacak ve orada banner url ve banner hedef url alanı olacak. Ayrıca yine aynı sayfada kod kısmı yani admob banner eklediğimizde kullanabileceğimiz alan olmalı. )
- 2 tane güncellenmesi gereken yer var versiyon olarak.

Bunları hızlı bir şekilde bizim pc ye bağlanarak yapabilecek arkadaşlar süre ve ücret iletirse hemen çalışma yapabiliriz.