Satış: %50 Hissemi Satıyorum. - R10.net
 • 13-09-2019, 19:39:45
  #1
  selam arkadaşlar istanbul da cadde üstünde kaliteli bir otelin alt katında bulunan karşısında bilinen ünlü bir toplu konutun sitesi bulunan arkası üniversitesi çevresi çeşitli cafeler ve mekanlar olan " Bay Bayan Kuaförü" mün %50 hissesini satiyorum.

  Dükkan cadde sonunda güzel bi lokasyonda dedigim gibi caddenin karşısında 600 konutlu bir proje var ve hepsi dolu tabi 1 yıl önce otel ile anlaşip sıfırdan kurdugumuz bir proje ve 1 yıla göre cok iyi bi müşteri kitlesini yakaladigimiza inaniyorum.

  hissemin karşılıgında 240 bin tl istiyorum . pazarlık yapilabilir

  dükkanın tüm hesapları defterleri vs geleni gideni eksiksiz şekilde tutulmuştur banka hareketleri kredi kartı vs tüm bilgiler eksiksiz tutuldu ve bilgisayar ortamında kayıt altına alındı ciddi ilgilenen kişilerle görüşülebilir

  dükkanın aylık cirosu 30-32 bin tl civarında seyrediyor şimdilik gideri de personel vs kirası dahil 20-22 arasinda gideri var aylık kar olarak bakıldıgında benim hisseme 4.5-5 arasi hep düştü ilk aylar haricinde yeni acilmişti çünkü bazı aylar 6-7 aldim bazi aylar 4-5 .

  ben meslek erbabı değilim yatırım olarak düşündüm ve bu işe girdim . meslegi kuaförlük olanlar bu dükkandan cok daha fazlasini kazanir hem işçiligini yapar parasını alır hem de karın %50 sini alır.

  detaylarla ilgili pm atarsanız dönüş yaparım