Dostlar, reklam görünmeme ya da kısıtlama konusunda çok farklı bir sorun yaşıyorum, aynı sorunu yaşayan yaşamış olan veya çözümü bilenler varsa yorumlarınızla lütfen destek olunuz.

Sitelerimiz İngilizce içerikli, site yaşı olarak 1 Yıl üzeri ve civarı siteler. İçerikler her site yalnız kendi konseptinde, karma konular değil. Gelen hit'in %60'ı sosyal medya %20'si organik, total hitler her site için 500 ile 1K üzeri, bir sitemiz ise sadece organik alıyor sosyal medya eklenmedi, hit 500 üzeri.

Birkaç aydır reklamlar görünmemeye başladı, adsense panelde reklam kısıtlaması uyarısı cezası vs yok her şey yolunda. AB Cokkies zorunluluğu ve adsense reklam ayar seçimlerinin konuyu tetiklediğini düşünerek gerekli ayarlamaları yapıp sitelere cookie onay eklentilerini kurup ziyaretçilere onay vermeyi hatırlatır hale de geldik ama sorun yine değişmedi yurt dışı girişlerde reklamlar çok ender görünüyor, sitede birkaç sayfa dolaşırsanız tek tük gösterim oluyor, Tr girişinde reklamlar daha sıklıkla görünüyor onda sorun olmuyor. Türkçe bir sitemizde ise hiç sorun yok reklamlar görünüyor.

Her sayfada max 5 reklam gösterimi var ve her reklam birbirinden farklı ( yazı içi, esnek görüntülü yatay ve kare bağlantı birimi eşleştirilen.)

İkinci bir reklam şirketi kodu bulunmuyor sadece adsense.

Adsense kural dışı konular yayınlanmıyor.

Adsense destek forumlarında buna benzer sorun yaşayan yok hepsini okudum, genelde kuraldışı yerleşim veya sırf sosyal medya hiti dolayısıyla sıkıntı yaşayanları gördüm.

Bu konu da sizin önereceğiniz çözümler var mı ?, teşekkürler.