Admob Hesabı Hesabınız devre dışı bırakıldı Sorununu Nasıl Çözerim. - R10.net
 • 11-12-2019, 11:42:45
  #2
  Hocam o sorunu çözmeniz için o maillere ulaşmanız ve admob adsense hesaplarını kapatmanız şart. O da garanti değil. Olmuyorsa başka bir admob hesabı açıp devam edin. Yalnız yeni hesabı açarken o pcden o telefon numarası ile açmayın. Başka bir arkadaşınızın bilgisayarını kullanın. Telefon numarasını da farklı bir telefon numarası kullanın. Developer ile admob aynı hesapta olmak zorunda değil.
 • 11-12-2019, 11:45:45
  #3
  telefonlar çakışmış olabilir. adsense sıfırdan açmadıysanız satın aldıysanız. ana maili olmayabilir
 • 11-12-2019, 11:59:54
  #4
  imgvia adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam o sorunu çözmeniz için o maillere ulaşmanız ve admob,adsense hesaplarını kapatmanız şart. O da garanti değil. Olmuyorsa başka bir admob hesabı açıp devam edin. Yalnız yeni hesabı açarken o pc den o telefon numarası ile açmayın. Başka bir arkadaşınızın bilgisayarını kullanın. Telefon numarasını da farklı bir telefon numarası kullanın. Developer ile admob aynı hesapta olmak zorunda değil.
  Hocam öle mailim yok.Ben açtığım her maili kayıt ederim.Bu mailler bana ait değil.Hatta bu konuda google forumunda bazı arkadaşlar bize ait olmayan mailler bize ait olduğu gösteriyorlar.Bu konuda admob adsense bir hatası var.Hocam ip dolayı alakalı düşünmüyorum.Ever telefon başka hesaplar kullandım.Benim yaptığım hata şuydu hocam ilk kez admob olduğu için daha iyi tedbirli olsun diye gerçek Adımı Soyadımı kullandım.Telefon numaramı yazmamam lazımdı bu konuda haklısınız.Google geliştirici hesap ile admob aynı hesap ayrı kullanabileceğimi bilmiyordum.Olmazsa hocam bu admob iptal ederim bu mail geliştirici kullanırım sadece yeni açacağım hesapta admob kullanırım teşekkür bilgi için

  taner_izmit adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  telefonlar çakışmış olabilir. adsense sıfırdan açmadıysanız satın aldıysanız. ana maili olmayabilir
  Hocam ilk kez hesap açarken admob daha tedbirli olsun diye telefon ekledim.Telefon eklemessem sorun olmazı büyük ihtimal ama daha sonra admob telefon numaramı değiştirdim ama olmuyor değiştirmeme isim soyisimi değiştirmeme rağmen sorun aynı aldığım mail satın aldım ama aldığım sıfırdan açıldı yeni açılmış bir hesap olduğu için öle bir sorun olduğunu düşünmüyorum.Ama telefon numaramı ilk başta eklemem gerekiyordu.

  Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler şuanda google forumunda konu açtım 1-2 arkadaş o şekilde çözmüştü.Şuanda google yardım forumunda bakalım geri dönüşler nasıl olacak.Admob 2 form Adsense 1 form yolladım o arada inş onlarda gelir.Hiçbiri olmazsa @imgvia; hocam dediğimi admob hesabı iptal ederim yeni telefon numaramı yazmadan hesap açarsam sıkıntı olmaz.Admob hesap iptal ettiğim hesapta google developer hesabım var onuda kullanmaya devam ederim.Bunu da ilk kez duydum iyi oldu.Teşekkürler

  @imgvia; Hocam teşekkür ederim.Sorunu çözdüm mevcut admob hesabı iptal ettim.Yeni elimde pinsiz adsense hesabı vardı onunla telefon ve isim girmeden admob başvuru yaptım onay aldı.Elinde adsense bulunup o adsense admob başvuracak arkadaşlar lütfen telefon numaranızı admob girmeyin hatta isim soyisim girmeyin.Sadece ödeme alacağınız zaman banka isim soyisim yerine girmeniz yeterlidir.Malum admob bize ait olmayan hesapları bize ait gösteriyor.10 gündür uğraştım.@imgvia; hocam sağolsun sorunu çözdüm.Geliştirici hesap ile admob hesap birlikte olmasını isterim aynı hesap ama olsun sonuçta sorunu çözdüm buna da şükür teşekkürler.