- Domain Adı: ekbay.com
- Kayıt Tarihi: 19.06.2004
- Bitiş Tarihi: 19.06.2027
- Kayıt Firması: Godady
- Transfer Ücreti: İç Transfer Ücretsiz
- Domain Adı: kmbappe.com
- Kayıt Tarihi: 09.06.2019
- Bitiş Tarihi: 09.06.2027
- Kayıt Firması: Godady
- Transfer Ücreti: İç Transfer Ücretsiz
- Domain Adı: navaca.com
- Kayıt Tarihi: 04.09.2000
- Bitiş Tarihi: 04.09.2026
- Kayıt Firması: Godady
- Transfer Ücreti: İç Transfer Ücretsiz
- Domain Adı: tateg.com
- Kayıt Tarihi: 23.10.2000
- Bitiş Tarihi: 23.10.2026
- Kayıt Firması: Godady
- Transfer Ücreti: İç Transfer Ücretsiz
- Başlangıç Fiyatı: 1 TL
- Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 48 Saat
- Minimum Artış: 50 TL
- Hemen Al: 60.000 TL
Com-Net 4 Yaşlı .COM domain 1 TL'den İhalede | P4
12
●408
- 14-11-2025, 22:29:46
- 14-11-2025, 22:38:31SimsekSmm adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleMtg18100 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleNot: 4 Domain için tek açık artırma konusudur teklif verirken 4 üne birden teklif verdiğinizi unutmayın.baristuran0 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
300 TL ile devam ediyoruz.juzk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle