• 10-08-2025, 19:27:36
    #1
    Domain Adı : satılmıştır

    Kayıt Tarihi : 19.12.2024
    Bitiş Tarihi : 19.12.2025
    Kayıt Firması : ihs.com.tr
    Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı : 1 TL
    Minimum Artış : 30 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 48 saat
    Hemen Al : 10.000 TL
    Ödeme Yöntemi : Havale, EFT, FAST
  • 10-08-2025, 23:15:36
    #2
    1 tl
  • 10-08-2025, 23:27:20
    #3
    1 TL teklif ile ihale başlamıştır
  • 10-08-2025, 23:30:51
    #4
    En iyisi sanırım
    50 tl
  • 10-08-2025, 23:45:55
    #5
    80 tl
  • 11-08-2025, 00:05:20
    #6
    80 TL teklif ile ihale devam ediyor
  • 11-08-2025, 01:12:35
    #7
    150tl
  • 11-08-2025, 12:28:58
    #8
    150 TL teklif ile ihale devam ediyor
  • 11-08-2025, 15:06:52
    #9
    180tl.