• 20-03-2025, 22:45:23
    #1


    Domain Adı: BeyinCerrahi.org
    Kayıt Tarihi: 25 Aralık 2025
    Bitiş Tarihi: 25 Aralık 2026
    Kayıt Firması: TürkTicaret
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz - Farklı bir firmaya transfer alıcıya ait.
    Başlangıç Fiyatı: 10 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 24 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 15000 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar EFT/Havale






    Bilinen herhangi bir ban/kısıtlama yoktur lütfen almadan önce kontrol ediniz.
    R10 kuralları gereği Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
    İhaleyi kazanan kişi 48 Saat içerisinde iletişim kurmaz ise ihaleyi bir önceki teklif verene devir edip yada ihaleyi iptal etme hakkım saklıdır.
  • 20-03-2025, 22:47:29
    #2
    40 ₺
  • 20-03-2025, 22:53:13
    #3
    50 tl
  • 22-03-2025, 13:32:48
    #4
    60 tl
  • 22-03-2025, 18:33:16
    #5
    metahan_servis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    60 tl
    ihale süresi doldukdan sonra teklif verdiğiniz için geçersizdir teşekkürler.