- Domain Adı: 34kent(.) com
- Kayıt Tarihi: 05 Mart 2024
- Bitiş Tarihi: 05 Mart 2025
- Kayıt Firması: Türk Ticaret
- Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
- Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif +12 Saat
- Başlangıç Fiyatı: 100 TL
- Minimum Artış: 20 TL
- Hemen Al: 999TL
- Ödeme Yöntemi: IBAN
Com-Net 34KENT (.) com İhalede 🕌 - Mükemmel İstanbul Domaini
2
●66
- 18-12-2024, 00:19:54Teklif için teşekkürler, 100 TL ile başladıkA1K9 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle