• 01-12-2024, 12:53:45
    #1
    Domain Adı: YeniTakip (.) com.tr
    Kayıt Tarihi: 18.12.2023
    Bitiş Tarihi: 16.12.2024
    Kayıt Firması: GüzelHosting
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı: 100 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 24 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 5.000 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar


    NOT1: Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
  • 01-12-2024, 13:03:23
    #2
    100 tl
  • 01-12-2024, 13:58:22
    #3
    İhaleyi siz kazandınız. Tebrikler.

    ErcanV adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    100 tl