• 26-11-2024, 10:56:10
    #1


    Domain Adı: BitkiselTakviye (.) com
    Kayıt Tarihi: 18.03.2024
    Bitiş Tarihi: 18.03.2025
    Kayıt Firması: TürkTicaret
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı: 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 48 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 5.000 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar


    NOT1: Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
    NOT2: Jenerik, Marka, Premium ve birçok sektör için domainler DomainHavuzu.com'da bulunmaktadır.
  • 26-11-2024, 12:50:23
    #2
    En iyisi sanırım
    1 tl
  • 26-11-2024, 14:11:29
    #3
    15 tl
  • 26-11-2024, 14:48:55
    #4
    25 tl
  • 26-11-2024, 16:03:20
    #5
    Gelistirici adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    1 tl
    PLT27 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    15 tl
    CCTNKY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    25 tl
    ihalemiz 25tl ile devam ediyor.
  • 26-11-2024, 16:03:43
    #6
    En iyisi sanırım
    50 tl
  • 26-11-2024, 16:04:40
    #7
    70 tl
  • 26-11-2024, 16:37:11
    #8
    100
  • 27-11-2024, 08:56:45
    #9
    110