Domain Adı : Aseton.com.tr, AirBrush.com.tr, DroneKiralama.com.tr, GelinRehberi.com.tr
Kayıt Tarihi : 14-09- 2022 (1.5 Yaşında)
Bitiş Tarihi : 14-09- 2024
Kayıt Firması : Alastyr
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz, firma dışı alıcı öder.
Başlangıç Fiyatı: 1 TL
Minimum Artış: 10 TL
Hemen Al : 12.000 TL
Son Teklif : +48 saat
Ödeme Yöntemi : Havale/EFT

AçıkLamayı Okumadan Lütfen Teklif Vermeyin .!
Domain Açık Arttırma Konusunda SADECE VE SADECE teklifinizi sunu,n SORMAK istediğiniz birşey olursa PM yolu açık iletişim bilgilerim profilimde açık şekilde duruyor . İstediğiniz zaman soru sorabirsiniz..
Domainlerin bilinen bir banı yoktur, yine de tüm kontrollerinizi yapıp öyle teklif veriniz.
Teklif verirken iyi düşünün R10 kuralları gereği verdiğiniz teklifi silemezsiniz.
Açık artırma size kalırsa R10 kurallari gereği 2 gün içerisinde ödeme yapmak zorundasınız.
Kazanan kişi almakla yükümlüdür. Forum kuralları ihlalinde-TRADE ve ŞİKAYET konusu hakkımız saklıdır.
Alan adını kazandınız transfer için En Geç 48 saat beklenir, 48 saat sonunda Ödeme yapsanız dahi sorumluluk kabul edilmez, 48 saat içerisinde teslim almanız gerekmektedir..
10 TL