• 06-04-2024, 11:37:24
    #1
    Domain Adı: ABDforum (.) com
    Kayıt Tarihi: Aralık 2023
    Bitiş Tarihi: Aralık 2024
    Kayıt Firması: Godaddy
    Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı: 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 24 Saat
    Minimum Artış: 10 TL
    Hemen Al: 1.500 TL
    Ödeme Yöntemi: Bankalar + Kripto


    NOT1: Her ne sebeple olursa olsun teklif verip almayan kişilere -itrade uygulanacaktır. Lütfen ona göre teklif veriniz.
    NOT2: Jenerik, Marka, Premium ve birçok sektör için domainler DomainHavuzu.com'da bulunmaktadır.
  • 06-04-2024, 11:40:32
    #2
    1tl
  • 06-04-2024, 12:14:40
    #3
    En iyisi sanırım
    100 tl
  • 06-04-2024, 17:54:06
    #4
    mumunguler adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    1tl
    Gelistirici adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    100 tl
    100 ile devam ediyoruz.
  • 07-04-2024, 02:27:03
    #5
    110 tl
  • 07-04-2024, 02:57:45
    #6
    120 tl
  • 07-04-2024, 03:03:27
    #7
    130 tl
  • 07-04-2024, 11:17:36
    #8
    140 tl
  • 07-04-2024, 15:44:39
    #9
    150 tl