• 25-11-2023, 19:11:51
    #1
    Konu kilitlenebilir, açık artırmayı @ZyDn; kazanmıştır. Pm veya Whatsapptan iletişime geçebilir.
    Domain Adı :
    Kayıt Tarihi : 24.11.2021
    Bitiş Tarihi : 24.11.2024
    Kayıt Firması : İHS
    Transfer Ücreti : firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı : 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : son teklif + 48 saat
    Minimum Artış : 10 TL
    Hemen Al : 10.000 TL
    Ödeme Yöntemi : Enpara - Ziraat - papara
    (Açık Arttırma 1hafta için geçerlidir)
    Whatsapp
  • 25-11-2023, 19:12:31
    #2
    1 tl
  • 25-11-2023, 19:13:41
    #3
    YusufArda adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    1 tl
    Teşekkürler 1₺ ile başladık
  • 25-11-2023, 19:13:50
    #4
    11 Tl
  • 25-11-2023, 19:21:56
    #5
    21₺
  • 25-11-2023, 19:26:21
    #6
    YusufArda adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    1 tl
    Polo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    11 Tl
    ichbinalper adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    21₺
    21₺ ile devam ediyoruz, alıntılanmak istemeyen bu mesajı beğenebilir
  • 26-11-2023, 14:03:16
    #7
    55tl
  • 26-11-2023, 14:53:01
    #8
    YusufArda adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    1 tl
    Polo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    11 Tl
    ichbinalper adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    21₺
    ZyDn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    55tl
    Açık artırma 55₺ ile devam ediyor, etiketlenmek istemeyen mesajı beğenebilir.