Dikkat: "TR uzantılı domainlerin sahip bilgileri (whois) domainin kayıt tarihinden itibaren 3 yıl boyunca değiştirilememektedir."
14-09-2022 Tarihinde Kaydedildi. Bununla birlikte., Domain devredilir kayıt firma içi. ve Yetki ile beraber devir sağlanır
Domain Adı : uh.com.tr
Kayıt Tarihi :
14-09-2022Bitiş Tarihi :
13-09-2024 -- 324 Günü varKayıt Firması : Yoncu
Transfer Ücreti : İç Transfer Ücretsiz ve anlık
Başlangıç Fiyatı : 1300 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 48 saat
Minimum Artış : 50 TL
Hemen Al : 15000 TL
Ödeme Yöntemi : İban, btc, papara
Not: Domainin bilinen banı yoktur. Gerekli kontrolleri yapmak alıcının sorumluluğundadır..Teklifim kısa süreli olup beklenen sürede teklif gelmemesi durumunda ihale iptal hakkım saklıdır...
Az Karakterli uh.com.tr iki harf Bulunmaz Domain ihalede
0
●180