• 20-10-2023, 15:05:14
    #1
    Domain Adı :cizye.net
    Kayıt Tarihi : 29.08.23
    Bitiş Tarihi : 29.08.24
    Kayıt Firması : Google
    Transfer Ücreti : İç ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı : 1TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : son +6 saat
    Minimum Artış : 10TL
    Hemen Al : 1000TL
    Ödeme Yöntemi : Banka kripto vb.
    Özel Notlar : Forum kuralları.
  • 20-10-2023, 15:10:03
    #2
    1 lira
  • 20-10-2023, 15:48:18
    #3
    11tl