• 29-04-2023, 03:26:24
    #1
    SMM Sektörü için gayet akılda kalıcı bir domain diye düşünüyorum kime nasipse artık..


    Domain Adı : HemenTakipci.com
    Kayıt Tarihi : 23.04.2023
    Bitiş Tarihi : 23.04.2024
    Kayıt Firması : Google Domains
    Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz.
    Başlangıç Fiyatı : 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son Teklif + 12 Saat
    Minimum Artış : 1 TL
    Hemen Al : 7.500 TL
    Ödeme Yöntemi : Banka + Kripto
    Özel Notlar : -
  • 29-04-2023, 03:29:04
    #2
    5 tl
  • 29-04-2023, 03:34:57
    #3
    6tl
  • 29-04-2023, 08:36:08
    #4
    10₺
  • 29-04-2023, 09:24:59
    #5
    Kimlik doğrulama veya yönetimden onay bekliyor.
    11tl
  • 29-04-2023, 09:29:09
    #6
    20 tl
  • 29-04-2023, 17:20:14
    #7
    21tl
  • 30-04-2023, 15:14:08
    #8
    Son Teklif +12 Saat Geçmiştir Özelden PM Atıldı Dönüş Yapılmasını Bekliyorum.