Domain Adı :eTesisatci.com
Kayıt Tarihi :07.10.2022
Bitiş Tarihi :07.10.2023
Kayıt Firması : ihs.com.tr
Transfer Ücreti : Alıcıya aittir ( iç transfer ücretsiz )
Başlangıç Fiyatı : 1 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son Teklif + 48 Saat
Minimum Artış : 20TL
Hemen Al : 5.000 TL
Ödeme Yöntemi : Banka hesabı
Özel Notlar : Tesisat işi ile uğraşanlar bu domaini kaçırmasın
Tesisatçı domaini 1 TL ile ihalede
6
●260
- 16-03-2023, 16:08:00
- 16-03-2023, 16:29:02Hakan23 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleAli_Eser adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüledomain size kaldı hayırlı olsun..yuns88 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle