Domain Adı: homeofis (.) net
Kayıt Tarihi: 24.06.2022
Bitiş Tarihi: 24.06.2023
Kayıt Firması: Google Domains
Transfer Ücreti: Firma İçi Ücretsiz
Başlangıç Fiyatı: 1 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son Teklif + 12 Saat
Minimum Artış: 25 TL
Hemen Al: 2000 TL
Ödeme Yöntemi: İBAN
Efsane, marka olmaya aday domain 1 TL'DEN İHALEDE!
HOMEOFİS 1 TL - Brandable Domain İHALEDE!
8
●276
- 07-03-2023, 18:41:16Psyduck adlı üyeden alıntı: mesajı görüntülemcanyarar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleEfsane, marka olmaya aday domain 55 TL'DEN GİDİYORrocyas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- 07-03-2023, 19:30:09Psyduck adlı üyeden alıntı: mesajı görüntülemcanyarar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntülerocyas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleEfsane, marka olmaya aday domain 100 TL'DEN GİDİYOR!!!Sanalgezgin57 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- 07-03-2023, 20:31:19Tamamdır hocam kusura bakmayın 😊Psyduck adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle