• 24-02-2023, 11:02:26
    #1
    Domain Adı : Domain ihaleyi kazanan arkadaşa transfer edilmiştir.
    Kayıt Tarihi : 09/01/2023
    Bitiş Tarihi : 09/01/2024
    Kayıt Firması : Google
    Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı : 18 TL
    Minimum Artış : 18 TL
    Hemen Al : 5000 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 48 Saat
    Ödeme Yöntemi : Havale/EFT
  • 24-02-2023, 11:07:32
    #2
    20 Tl
  • 24-02-2023, 11:28:49
    #3
    38....
  • 24-02-2023, 11:48:46
    #4
    ihalemiz başlamıştır. Son teklif 38 TL ile devam ediyor...

    WxTimer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    20 Tl
    LORD01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    38....
  • 26-02-2023, 22:06:53
    #5
    hsndvlc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    Domain Adı : onsekiz.net
    Kayıt Tarihi : 09/01/2023
    Bitiş Tarihi : 09/01/2024
    Kayıt Firması : Google
    Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı : 18 TL
    Minimum Artış : 18 TL
    Hemen Al : 5000 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 48 Saat
    Ödeme Yöntemi : Havale/EFT

    bende mı kaldı domaın hocam
  • 26-02-2023, 22:53:59
    #6
    evet pm ile google domains mailinizi iletin yarın sabahtan halledelim. bende iban atıyorum.

    LORD01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    bende mı kaldı domaın hocam
  • 26-02-2023, 22:58:02
    #7
    LORD01 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    bende mı kaldı domaın hocam
    İhaleyi geç gördüm, ileride satmayı düşünürseniz mesaj gönderin lütfen.
    • LORD01
    LORD01 bunu beğendi.
    1 kişi bunu beğendi.