• 02-02-2023, 21:02:12
    #1
    🏆 SMS ONAY YAZILIMI
    Satıldı - 5 harfli jenerik domain

    Kayıt Tarihi : 10.05.2022
    Bitiş Tarihi : 10.05.2023
    Kayıt Firması :google domains
    Transfer Ücreti : iç transfer ücretsiz
    Başlangıç Fiyatı : 1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : son tekliften 48 saat sonra
    Minimum Artış : 1 TL
    Hemen Al : 1000 TL
    Ödeme Yöntemi : IBAN
    Özel Notlar : domainin bilinen bir banı yoktur yine de kontrol edip teklif veriniz
    Güzel projelik bir domain olarak güzel gelirler kazanabılırsınız
  • 02-02-2023, 21:02:52
    #2
    En iyisi sanırım
    40 tl
  • 02-02-2023, 21:03:45
    #3
    🏆 SMS ONAY YAZILIMI
    Gelistirici adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    40 tl
    Teklifiniz için teşekkür ederiz ihale 40 tl den devam edıyor
  • 02-02-2023, 21:09:39
    #4
    50 tl
  • 02-02-2023, 21:13:16
    #5
    🏆 SMS ONAY YAZILIMI
    yasin26es adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    50 tl
    Teklifiniz için teşekkürler ihale 50 tl den devam edıyor
  • 03-02-2023, 01:02:43
    #6
    👑Console Hesabı Alınır👑
    51 tl
  • 03-02-2023, 01:21:57
    #7
    55₺
  • 03-02-2023, 01:25:20
    #8
    🏆 SMS ONAY YAZILIMI
    webc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    55₺
    hasangndgl adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    51 tl
    Bu Güzel jenerık domaın 55 tl den devam etmektedir.
  • 03-02-2023, 01:25:53
    #9
    👑Console Hesabı Alınır👑
    60 tl