• 29-01-2023, 20:21:13
    #1


    Transfer Ücreti : İç Transfer Ücretsiz (isimtescil)
    Bitiş Tarihi: 02.04.2024Başlangıç Fiyatı : 2000TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 24 Saat
    Minimum Artış : 100 TL
    Hemen Al : 10.000TL
    Alan Adı: bisoru.com


    Not:Sadece logo için r10 da yarışma yaptım ve 1.500 tl ödedim. Bu logoyu kazanan kişiye hediye edeceğim.
    https://www.r10.net/tasarim-yarismal...-4-aralik.html

  • 29-01-2023, 20:38:28
    #2
    Domain Çok iyi Alan arkadaşa başarılar..
  • 29-01-2023, 21:07:57
    #3
    Harika bir domain, alan arkadaşa hayırlı olsun.