• 11-12-2022, 23:22:05
    #1
    Domain Adı : dominans.net
    Kayıt Tarihi : 9 Kasım 2022
    Bitiş Tarihi : 9 Kasım 2023
    Kayıt Firması : Google
    Açık arttırma başlangıç: 150 TL
    Minimum artış: 20 TL
    İhale sonlanma zamanı: Son teklif +12 saat
    Hemen al: 3850 TL
    Ödeme Yöntemi : Havale, FAST, Papara


    Dominans, kripto ekosisteminde bitcoinin diğer coinlere kurduğu baskı payını ifade eder.

    com, org, io, store gibi uzantıları dolu, .com uzantısına 83 bin lira istenmekte:




    Bilindiği üzre Adsense gibi kazanç sistemlerinde en kazançlı kollar finans, kripto gibi sektörlerdir.

    Rakipsiz bir projeye başlayabilirsiniz.


    Bitcoin dominansını otomatik gösteren hazır bir scriptle dahi çok tatlı kazançlar kazandırabilecek, kriptoyla alakalı her tarzda içerik üretimine uygun jenerik bir domain.

    Yatırımcılar için de her sene pahasına paha katacak bir parça.

    Alıcısına uğur getirsin.
  • 11-12-2022, 23:35:33
    #2
    Açılışı yapalım o zaman 170 TL
  • 11-12-2022, 23:44:58
    #3
    kerembayram adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    Açılışı yapalım o zaman 170 TL
    170 TL ile başladık, teşekkürler.