• 31-10-2022, 21:52:23
    #1
    Domain adı: ciks (.net)
    Kayıt: 01/11/2004
    Bitiş: 01/11/2023
    Firma: Google
    Transfer ücreti: iç transfer ücretsiz
    İhale başlangıç fiyatı: 500 TL
    Minimum artış: 50 TL
    Açık arttırma sonlanma: Son teklif +12 saat
    Hemen al: 10.000 TL


    18 yaşında, yalnızca 4 haneli. Türkçemizde de yeri olan "ciks" kelimesinin .net uzantılı domaini.

    Jenerik, fonetik. Bu kadar kısa karakterli, tamamen harf içeren bir domaini bulmanız imkansıza yakın. Sıfırdan kayıt zaten edemezsiniz, kayıtlı olanı da bu fiyatlara vermezler.

    Elimde çok olduğu için akşam pazarı niyetine satıyorum. İster geleceğe yatırım amaçlı al, ister bugün alıp yarın üstünde marka kur.

    Markalaşmak isteyen her sektördeki işletme, kurum, butik, ajans, küçük işletme için nokta atışı bir domain.

    10'dan fazla uzantısı dolu.

    Hemen al fiyatı dahi 600 dolar dahi etmiyor, bu segmentteki bir domain için komik rakamlar.


    İhaleyi kazanıp ödeme yapmayacaksanız katılım göstermeyin. Negatif trade kullanıp kategoriden uzaklaştırılmanız için yöneticilere bildireceğim. En ufak bahane kabul edilmeyecektir, hepimizin zamanı değerli. Biz de bu işe yatırım yapıyoruz. Kalpler kırılmasın.
  • 31-10-2022, 21:54:09
    #2
    550 tl
  • 31-10-2022, 21:59:57
    #3
    msalihaslan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    550 tl
    Teklif için teşekkür ederim, premium domain ihalesi 550 lira ile başlamıştır.
  • 31-10-2022, 22:13:00
    #4
    Üyeliği durduruldu
    750
  • 31-10-2022, 22:17:55
    #5
    harison adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    750
    msalihaslan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    550 tl
    750 TL ile devam ediyoruz. Hala komik rakamlardayız. Marka değeri, domain yatırımı, jenerik gibi kavramların hepsinin hakkını veren bir domain.
  • 01-11-2022, 11:32:08
    #6
    Üyeliği durduruldu
    Selâm aleyküm Hocam bana kaldı sanırım ihale
  • 01-11-2022, 17:07:59
    #7
    harison adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    Selâm aleyküm Hocam bana kaldı sanırım ihale
    Aleyküm selam, doğrudur. Özelden iletişime geçtim.