• 06-10-2022, 08:44:23
    #1
    Domain adı: bivva.com
    Kayıt Tarihi : 27 Ağustos 2008
    Bitiş Tarihi : 27 Ağustos 2023
    Kayıt Firması : Namecheap
    Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz.
    Açık arttırma başlangıç: 500 TL
    Minimum artış: 50 TL
    Açık arttırma bitiş: Son teklif +6 saat
    Hemen al: 50.000 TL

    Özel Notlar :

    Yalnızca 5 haneli, içerisinde rakam,tire vb. domaini çirkinleştiren hiçbir detay bulundurmayan, fonetik, 14 yaşında, daha 1 seneye yakın kaydı bulunan, her bir markanın adı olabilecek kadar kaliteli bir com uzantı. (Bkz: ikas vb)

    4 haneli fonetik, yumuşak okunuşlu .com'lar şu an minimum 4-5 bin dolarlardan satılımakta. Pek yakında 5 haneli .comlar için de aynı durum söz konusu olacak. Domainler tükendikçe değere biniyor malum. Temel ekonomi ilkeleri. Yatırım amaçlı olarak da düşünülebilir. Bu handikapı da belirtelim.

    Yenileme maliyetlerinin dahi altında ihalededir. Her sektöre, her tarzdan siteye gider. Markalaşmak için, işine önem veren her adamın isteyeceği bir domain. Akılda kalıcılığı en üst seviyede.


    İhaleyi kazanıp ödeme yapmayacaksanız katılım göstermeyin. Negatif trade kullanıp kategoriden uzaklaştırılmanız için yöneticilere bildireceğim. En ufak bahane kabul edilmeyecektir, hepimizin zamanı değerli. Biz de bu işe yatırım yapıyoruz. Kalpler kırılmasın.
  • 06-10-2022, 08:45:26
    #2
    600 tl

  • 06-10-2022, 08:55:18
    #3
    Dravidyen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    600 tl

    Yalnızca 5 haneli, her sektördeki bir iş kolunun markalaşmasına yardımcı olacak, çok çok özel domainin ihalesi 600 TL ile başlamıştır.
  • 06-10-2022, 09:18:32
    #4
    Öncelikle Hayırlısı olsun. Bol kazançlar diliyorum.
    750 TL ile devam edelim
  • 06-10-2022, 09:34:20
    #5
    Vivagk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    Öncelikle Hayırlısı olsun. Bol kazançlar diliyorum.
    750 TL ile devam edelim
    Dravidyen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    600 tl

    İhale sonlandı, kazanan @Vivagk; 🏆 Özelden iletişime geçiyorum.

    Özel mesaj kutunuzu kontrol ediniz. @Vivagk;