Domain Adı: orucreis.net
Kayıt Tarihi: 20 Ağustos 2020
Kayıt Bitiş Tarihi: 20 Ağustos 2022
Kayıt Firması: Godaddy
Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
Açık arttırma başlangıç: 1 TL
Minimum artış: 10 TL
Hemen al: 150 TL
Son teklif: Son teklif +6 saat
Ödeme yöntemleri: Havale, FAST, Papara, Kripto
Tarihi değeri olan bir karakter olarak, birçok blog projesine uygun, akılda kalıcılığı üst seviyede bir domain. Aranma hacmi de 10 binin üzerinde.
Godaddy panelimde duruyormuş kurcalarken fark ettim. İşine yaracak bir arkadaşa geçsin, maksat + traderlaşmak olsun. Fiyat sembolik tutuldu.
İhaleyi kazanıp ödeme yapmayacaksanız katılım göstermeyin. Negatif trade kullanıp kategoriden uzaklaştırılmanız için yöneticilere bildireceğim. En ufak bahane kabul edilmeyecektir, hepimizin zamanı değerli. Biz de bu işe yatırım yapıyoruz. Kalpler kırılmasın.
2 yaşındaki domain 1 TL'den ihalede.
6
●376
- 25-07-2022, 07:50:38
- 25-07-2022, 08:00:43Teşekkürler. Çay parasına satışa koyduk. Bakalım hangi arkadaş bana çay ısmarlayacak ☕efekoca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- 25-07-2022, 10:28:00efekoca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle20 TL ile devam ediyoruz.Gelistirici adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- 25-07-2022, 11:27:19Çay ısmarlamadan kahve ısmarlama seviyelerine geldik 🥰 30 TL ile devam ediyoruz.
Netkreatif adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleGelistirici adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleefekoca adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle