Domain Adı : KaradenizPazari.com
Kayıt Tarihi : 22/01/2021
Bitiş Tarihi : 22/01/2023
Kayıt Firması : NameBright
Transfer Ücreti : İç Transfer Ücretsiz - Dış Transfer Alıcıya Ait
Başlangıç Fiyatı : 1 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son Teklif + 24 Saat
Minimum Artış : 5 TL
Hemen Al : 300 TL
Ödeme Yöntemi : Garanti Bankası - Havale - Kredi Kartı İle İmzadaki Siteden Ödeme
Özel Notlar : Yenilemesi yeni yapılmış güzel bir domain, alıcısına hayırlı olsun
Kayıt Tarihi : 22/01/2021
Bitiş Tarihi : 22/01/2023
Kayıt Firması : NameBright
Transfer Ücreti : İç Transfer Ücretsiz - Dış Transfer Alıcıya Ait
Başlangıç Fiyatı : 1 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son Teklif + 24 Saat
Minimum Artış : 5 TL
Hemen Al : 300 TL
Ödeme Yöntemi : Garanti Bankası - Havale - Kredi Kartı İle İmzadaki Siteden Ödeme
Özel Notlar : Yenilemesi yeni yapılmış güzel bir domain, alıcısına hayırlı olsun
