Domain Adı : L91.net
Kayıt Tarihi : 16.09.2020
Bitiş Tarihi : 16.09.2021
Kayıt Firması : Epik
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz, firma dışı alıcı öder.
Başlangıç Fiyatı : 1 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 48 saat
Minimum Artış : 5 TL
Hemen Al : 750 TL
Ödeme Yöntemi : Enpara, Papara, Ziraat Bankası
Özel Notlar : Domainde ban vb. herhangi bir sorun yoktur.
Az Karakterli 3 Karakterli Domain 1 TL den İhalede
11
●266
- 23-04-2021, 22:32:19erolkarakoy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleTekliflerinizi için teşekkürler.dnzdmrl91 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İhale 11 TL ile devam ediyor. - 24-04-2021, 22:42:34erolkarakoy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüleTekliflerinizi için teşekkürler.hit2tip adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
İhale 21 TL ile devam ediyor.