Domain Adı : Z93.net
Kayıt Tarihi : 16.09.2020
Bitiş Tarihi : 16.09.2021
Kayıt Firması : Epik
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz, firma dışı alıcı öder.
Başlangıç Fiyatı : 1 TL
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 48 saat
Minimum Artış : 5 TL
Hemen Al : 750 TL
Ödeme Yöntemi : Enpara, Papara, Ziraat Bankası
Özel Notlar : Domainde ban vb. herhangi bir sorun yoktur.
Az Karakterli 3 Karakterli Domain 1 TL den İhalede
10
●257